Консалтинг

Зміна пріоритетів українських компаній – запорука їх сталого розвитку в майбутньому

Більшість українських компаній зустріли війну з певним рівнем підготовки до викликів. Пандемія коронавірусу «потренувала» всіх учасників ринку, яким довелося опанувати гібридний менеджмент, налаштувати бізнес-процеси у віддаленому форматі, навчитися делегувати повноваження та довіряти своїй команді.

Війна змусила компанії, які вирішили працювати далі, змінити стратегічні орієнтири та шукати способи, як утримати бізнес. Усі проєкти, націлені на стратегічний розвиток, були зупинені до стабілізування ситуації.

Основними пріоритетами діяльності компаній стали безпека команди, підтримка персоналу та адаптація роботи бізнесу не лише для отримання прибутку, а й для допомоги державі та ЗСУ.

Визначальними для компаній, які продовжують працювати під час війни в України, стали:

  • залучення всіх ключових працівників до проєктів змін;
  • відкрита комунікація з колективом і стейкхолдерами щодо подальших кроків;
  • максимальна продуктивність кожного учасника команди задля досягнення сталої роботи;
  • гнучке управління змінами в режимі реального часу;
  • здатність оперативно аналізувати й оцінювати ситуацію і подальше негайне прийняття рішень;
  • відповідальне провадження основних напрямів діяльності компанії;
  • стратегування бізнесу на майбутнє.

Поки в країні триває війна, працювати доводиться дуже складно. Проте післявоєнний період криє в собі теж немало викликів, до яких слід готуватися заздалегідь. Саме тому варто вже зараз почати формувати команду фахівців, які здатні працювати системно, опановувати нові навички і виконувати суміжні функції в компанії. Що простіше буде побудована система прийняття рішень і делегування повноважень, то гнучкішим буде бізнес у разі виникнення форс-мажору. Базові знання про управління змінами повинні набути всі члени команди і поступово їх удосконалювати, адже майбутнє вже настало і змінюється щодня.

На тему
Запит прийнято!
Найближчим часом з вами зв’яжеться наш спеціаліст.
Гарного вам дня!
Запит не прийнято.
Ви можете зв'язатися з представниками «Де Візу» за тел. +38 (044) 279-0000
Гарного вам дня!
Долучайся до
команди "De Visu"
Ми переконані, що успіх нашого бізнесу залежить від працівників, тому ми заохочуємо кожного з них до розкриття власного потенціалу та здібностей.

Якщо ви відповідальні, орієнтовані на досягнення високих результатів своєї діяльності та прагнете до постійного розвитку й самовдосконалення, запрошуємо вас приєднатися до нашої команди.

дізнатися більше
112
працівників наразі в усіх філіях "De Visu" Group
Кар'єра