Новини «Де Візу»

Аудиторська фірма «Де Візу» провела аудит відповідно до вимог Закону «Про фінансову реструктуризацію»

Аудиторська фірма «Де Візу» провела аудит відповідно до вимог Закону України «Про фінансову реструктуризацію».

Сьогодні вже повною мірою запрацював зазначений нормативно-правовий акт, яким був запроваджений механізм фінансової реструктуризації підприємств-боржників. Ефективне застосування пропонованого механізму дозволить урегулювати ситуацію з проблемними кредитами банків, оздоровити фінансову систему та сприяти відновленню платоспроможності підприємств.

Нагадаємо, що відповідно до вимог зазначеного закону боржник, який має намір реструктуризувати борги, повинен надати залученим кредиторам та інвесторам фінансову звітність, що відповідає вимогам міжнародних стандартів фінансової звітності або національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку, залежно від того, які стандарти він використовує, за кожен з трьох фінансових років, що передують початку проведення такої процедури. Разом зі звітністю необхідно надати також висновок аудитора або аудиторської фірми (на вимогу залучених кредиторів). Обов'язковою умовою проведення процедури є залучення незалежного експерта для проведення огляду фінансово-господарської діяльності, оцінки стану заставного майна, здійснення прогнозу основних операційних і фінансових показників боржника та пов'язаних з ним осіб на період реструктуризації.

«Закон про фінансову реструктуризацію було ухвалено з метою створення ефективного та дієвого механізму добровільної фінансової реструктуризації боргів підприємств України та їх досудової санації. Цим нормативно-правовим актом передбачено низку переваг для боржників, зокрема особливий податковий режим при здійсненні окремих операцій, пов'язаних із проведенням процедури фінансової реструктуризації, мораторій на задоволення вимог кредиторів, захист від визнання правочинів недійсними. Тож цей механізм є привабливим для боржників.

Оскільки Закон про фінансову реструктуризацію обмежений у часі і діє до 19 жовтня 2019 року, підприємствам потрібно поспішати з проведенням реструктуризації своїх боргів. Цей процес для великих корпоративних клієнтів може тривати до трьох років, тож слід починати роботу вже зараз. Наші експерти готові до таких викликів і будуть раді допомогти у справі відновлення платоспроможності боржників. У структурі «Де Візу» є аудит, оцінка, право та консалтинг», − каже Президент групи компаній «Де Візу» Олександр Бойко.

На тему
Запит прийнято!
Найближчим часом з вами зв’яжеться наш спеціаліст.
Гарного вам дня!
Запит не прийнято.
Ви можете зв'язатися з представниками «Де Візу» за тел. +38 (044) 279-0000
Гарного вам дня!
Долучайся до
команди "De Visu"
Ми переконані, що успіх нашого бізнесу залежить від працівників, тому ми заохочуємо кожного з них до розкриття власного потенціалу та здібностей.

Якщо ви відповідальні, орієнтовані на досягнення високих результатів своєї діяльності та прагнете до постійного розвитку й самовдосконалення, запрошуємо вас приєднатися до нашої команди.

дізнатися більше
112
працівників наразі в усіх філіях "De Visu" Group
Кар'єра