Новини «Де Візу»

Аудиторська фірма «Де Візу» проводить аудит корпоративних позичальників, сума кредиту яких становить понад 200 млн грн

Аудиторська фірма «Де Візу» з-поміж своїх послуг пропонує аудит корпоративних позичальників відповідно до вимог постанови Національного банку України «Про затвердження Положення про визначення банками України розміру кредитного ризику за активними банківськими операціями» № 351 від 30.06.2016 року.

Нагадаємо, згідно з документом Нацбанку всі позичальники, що мають заборгованість понад 200 млн грн, зобов’язані проводити незалежну перевірку фінансової звітності за рік та подавати її разом з аудиторським висновком до фінансової установи, у якій було отримано кредит.

«Де Візу» відповідає вимогам Національного банку України до аудиторських фірм, які мають право проводити аудит банківських установ. Зокрема, аудиторська фірма «Де Візу» має досвід надання аудиторських послуг як банкам, так і їхнім клієнтам. У її штаті працює достатня кількість аудиторів банків, які регулярно підвищують свою кваліфікацію, а також експертів з міжнародних стандартів фінансової звітності. Крім того, у своїй роботі аудиторська фірма «Де Візу» використовує спеціальне програмне забезпечення і включена до Реєстру аудиторських фірм та аудиторів Аудиторської палати України, що містить перелік аудиторських фірм, що відповідають критеріям для проведення обов’язкового аудиту.

«Корпоративні позичальники, які отримали кредит на суму понад 200 млн грн, з наступного року повинні проводити незалежну перевірку фінансової звітності. Такий крок Нацбанку спрямований на забезпечення впевненості в тому, що фінансові показники відповідають дійсності. Крім того, незалежний аудит сприятиме більш якісній оцінці кредитних ризиків та зниженню вартості кредитних ресурсів», − каже Президент групи компаній «Де Візу» Олександр Бойко.

На тему
Запит прийнято!
Найближчим часом з вами зв’яжеться наш спеціаліст.
Гарного вам дня!
Запит не прийнято.
Ви можете зв'язатися з представниками «Де Візу» за тел. +38 (044) 279-0000
Гарного вам дня!
Долучайся до
команди "De Visu"
Ми переконані, що успіх нашого бізнесу залежить від працівників, тому ми заохочуємо кожного з них до розкриття власного потенціалу та здібностей.

Якщо ви відповідальні, орієнтовані на досягнення високих результатів своєї діяльності та прагнете до постійного розвитку й самовдосконалення, запрошуємо вас приєднатися до нашої команди.

дізнатися більше
112
працівників наразі в усіх філіях "De Visu" Group
Кар'єра