Новини «Де Візу»

Аудиторська фірма «Де Візу» рекомендує політичним партіям відповідально ставитися до проведення аудиту

Аудиторська фірма «Де Візу» нагадує, що політичні партії, які були суб’єктами виборчого процесу на виборах Президента України, виборах народних депутатів України або брали участь у чергових чи позачергових місцевих виборах, а також політичні партії, які отримують державне фінансування, зобов’язані проходити зовнішній незалежний фінансовий аудит звітності про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру в рік, наступний за роком проведення таких виборів чи отримання державного фінансування.

Цього року політичні партії повинні подати до Національного агентства з питань запобігання корупції звіт незалежного аудитора до 10 лютого. Враховуючи обмежені строки для проведення аудиторської перевірки, аудиторська фірма «Де Візу», що має досвід проведення аудиту політичних партій, закликає партії не зволікати із аудитом. Перевірка політичної партії – досить скрупульозний процес, який вимагає від аудиторів затрат часу та спеціальних знань.

Нагадаємо, аудиторська фірма «Де Візу» підтвердила відповідність критеріям, зазначеним у частині четвертій статті 17 Закону України «Про політичні партії», та була акредитована Національним агентством з питань запобігання корупції як аудиторська фірма, що має право проводити аудит політичних партій.

«Маючи досвід проведення аудиту політичних партій та команду експертів, здатну забезпечити його належну якість, ми рекомендуємо політичним партіям співпрацювати з аудиторами на постійній основі. Це дасть змогу провести перевірку максимально ретельно та в строк, а також заручитися професійною консультаційною підтримкою, що унеможливить виникнення різних порушень під час провадження господарської діяльності політичними партіями»,− каже Президент групи компаній «Де Візу» Олександр Бойко.

На тему
Запит прийнято!
Найближчим часом з вами зв’яжеться наш спеціаліст.
Гарного вам дня!
Запит не прийнято.
Ви можете зв'язатися з представниками «Де Візу» за тел. +38 (044) 279-0000
Гарного вам дня!
Долучайся до
команди "De Visu"
Ми переконані, що успіх нашого бізнесу залежить від працівників, тому ми заохочуємо кожного з них до розкриття власного потенціалу та здібностей.

Якщо ви відповідальні, орієнтовані на досягнення високих результатів своєї діяльності та прагнете до постійного розвитку й самовдосконалення, запрошуємо вас приєднатися до нашої команди.

дізнатися більше
112
працівників наразі в усіх філіях "De Visu" Group
Кар'єра