Новини «Де Візу»

Аудиторська фірма «Де Візу» виокремлює у своїй структурі департамент оподаткування та консультування

Аудиторська фірма «Де Візу», відчуваючи потребу клієнтів у наданні якісних консультаційних послуг, посилює напрям податкового консультування і виокремлює у своїй структурі департамент оподаткування та консультування.  

Експерти «Де Візу», дотримуючись високих стандартів обслуговування, надають професійні усні та письмові консультації стосовно оподаткування як для юридичних, так і для фізичних осіб.

Команда податкових консультантів забезпечить правильність нарахування та сплати податків в Україні та за кордоном, оцінить податкове навантаження господарської операції або договору, допоможе із заповненням і подачею податкової звітності,  у тому числі з трансфертного ціноутворення, а також декларацій про майновий стан фізичних осіб та електронних декларацій державних службовців. Крім того, досвідчені фахівці «Де Візу» сприятимуть ефективному податковому плануванню, зменшенню податкових ризиків у ході провадження господарської діяльності та усуненню системних помилок у податковому обліку.

Заручившись фаховою консультаційною підтримкою департаменту оподаткування та консультування, клієнти «Де Візу» зможуть захистити свій бізнес від штрафних санкцій, неправомірного втручання в господарську діяльність контролюючих органів, неплатоспроможних ділових партнерів та неефективних з точки зору оподаткування договірних відносин.

«Група компаній «Де Візу» орієнтована на надання широкого спектру комплексних послуг у сфері оподаткування. За 25 років професійної діяльності ми навчилися розуміти потреби клієнтів та, використовуючи весь багаж наших знань і досвіду, пропонувати їм найкращі рішення. Переконаний, виокремлення департаменту оподаткування та консультування сприятиме кращій взаємодії з нашими клієнтами», − каже Президент групи компаній «Де Візу» Олександр Бойко.

На тему
Запит прийнято!
Найближчим часом з вами зв’яжеться наш спеціаліст.
Гарного вам дня!
Запит не прийнято.
Ви можете зв'язатися з представниками «Де Візу» за тел. +38 (044) 279-0000
Гарного вам дня!
Долучайся до
команди "De Visu"
Ми переконані, що успіх нашого бізнесу залежить від працівників, тому ми заохочуємо кожного з них до розкриття власного потенціалу та здібностей.

Якщо ви відповідальні, орієнтовані на досягнення високих результатів своєї діяльності та прагнете до постійного розвитку й самовдосконалення, запрошуємо вас приєднатися до нашої команди.

дізнатися більше
112
працівників наразі в усіх філіях "De Visu" Group
Кар'єра