Новини «Де Візу»

Група компаній «Де Візу» рекомендована для співпраці Посольством Сполучених Штатів Америки

Група компаній «Де Візу», отримавши схвальні рекомендації від своїх міжнародних клієнтів та пройшовши перевірку Посольства США й Американської комерційної служби, що є представником Департаменту торгівлі США і має статус Міністерства уряду США, рекомендована американському бізнесу для співпраці.

Основною метою діяльності Американської комерційної служби є допомога американським компаніям виявляти ділові можливості в Україні та сприяти розширенню співпраці між українськими та американськими діловими колами. Представництва Американської комерційної служби працюють у 69 найбільших країнах світу при посольствах та консульствах США.

У групі компаній «Де Візу» представники Посольства США та Американської комерційної служби вбачають надійного партнера, здатного надавати якісні послуги американським компаніям, які планують відкрити бізнес в Україні або вже працюють тут. Такі компанії воліють мати справу з надійними та перевіреними постачальниками товарів і послуг, тож здебільшого керуються рекомендаціями посольства.

Відтепер інформація про групу компаній «Де Візу», що надає аудиторські, консалтингові, оціночні та юридичні послуги, розміщена в каталозі рекомендованих Посольством США та Американською комерційною службою компаній. Каталог оприлюднений на сайті Американської комерційної служби.

«Працюючи з 1994 року, сьогодні «Де Візу» має надійні позиції на вітчизняному ринку послуг для бізнесу. Утім, ми маємо усі необхідні ресурси для обслуговування не лише українських, а й іноземних компаній. Це доводить той факт, що з кожним роком кількість наших міжнародних клієнтів зростає. Уже зараз серед наших замовників є американські компанії. Переконаний, що партнерські відносини з Посольством Сполучених Штатів Америки сприятимуть розширенню та поглибленню співпраці з американським бізнесом. Загалом для нас велика честь отримати таку високу оцінку нашої діяльності», − каже Президент групи компаній «Де Візу» Олександр Бойко.

На тему
Запит прийнято!
Найближчим часом з вами зв’яжеться наш спеціаліст.
Гарного вам дня!
Запит не прийнято.
Ви можете зв'язатися з представниками «Де Візу» за тел. +38 (044) 279-0000
Гарного вам дня!
Долучайся до
команди "De Visu"
Ми переконані, що успіх нашого бізнесу залежить від працівників, тому ми заохочуємо кожного з них до розкриття власного потенціалу та здібностей.

Якщо ви відповідальні, орієнтовані на досягнення високих результатів своєї діяльності та прагнете до постійного розвитку й самовдосконалення, запрошуємо вас приєднатися до нашої команди.

дізнатися більше
112
працівників наразі в усіх філіях "De Visu" Group
Кар'єра