Новини «Де Візу»

Група компаній «Де Візу» уклала меморандум про співпрацю з інформаційно-консультаційним бізнес-центром Німеччини UkrBusinessConsult

Група компаній «Де Візу» підписала меморандум про співпрацю з інформаційно-консультаційним бізнес-центром UkrBusinessConsult (Бонн, Німеччина).

Меморандумом передбачається взаємна інформаційна підтримка, просування послуг на ринках України і Європи, обмін досвідом, зокрема через участь сторін меморандуму у конференціях, форумах, круглих столах, семінарах та інших ділових заходах, а також залучення українських та німецьких експертів до виконання проектів.

«Співпраця з міжнародними партнерами спонукає нас до постійного розвитку. «Де Візу» у своїй роботі орієнтована на запозичення кращого світового досвіду для надання нашим замовникам послуг щонайвищої якості. Ми ніколи не зупиняємося на досягнутому і завжди працюємо над підвищенням професіоналізму наших працівників. Переконаний, що підтримка міжнародних колег сприятиме цьому», − каже Президент групи компаній «Де Візу» Олександр Бойко.

«UkrBusinessConsult підтримує діяльність українських компаній на ринку Німеччини. Ми надаємо необхідну інформаційну, консультаційну та організаційно-правову підтримку підприємствам з України, аби їхня діяльність на зарубіжному ринку стала успішною. Група компаній «Де Візу» займає стійкі позиції на вітчизняному ринку і має потенціал найближчим часом підкорити міжнародні ринки. Підписання меморандуму є важливим кроком для наших компаній, адже це дозволить розширити кордони бізнесу», − коментує підписання меморандуму Голова правління UkrBusinessConsult доктор Віктор Домбровський.

На тему
Запит прийнято!
Найближчим часом з вами зв’яжеться наш спеціаліст.
Гарного вам дня!
Запит не прийнято.
Ви можете зв'язатися з представниками «Де Візу» за тел. +38 (044) 279-0000
Гарного вам дня!
Долучайся до
команди "De Visu"
Ми переконані, що успіх нашого бізнесу залежить від працівників, тому ми заохочуємо кожного з них до розкриття власного потенціалу та здібностей.

Якщо ви відповідальні, орієнтовані на досягнення високих результатів своєї діяльності та прагнете до постійного розвитку й самовдосконалення, запрошуємо вас приєднатися до нашої команди.

дізнатися більше
112
працівників наразі в усіх філіях "De Visu" Group
Кар'єра