Новини «Де Візу»

PrimeGlobal увійшла до п'яти найбільших професійних асоціацій світу

PrimeGlobal увійшла до п'яти найбільших професійних асоціацій світу для аудиторів і бухгалтерів за підсумками 2017 року

Про це повідомляє прес-служба PrimeGlobal, посилаючись на відоме міжнародне видання International Accounting Bulletin.

Сукупно члени PrimeGlobal заробили упродовж 2017 року 2,5 млрд доларів США, що на 18% перевищує досягнення 2016 року.

Стабільне зростання прибутків членів, а також розширення їх кількості продемонстрував регіон EMEA (Європа, Близький Схід та Африка). PrimeGlobal тут за кількістю членів і рівнем їх доходів посідає друге місце. Слід відзначити, що порівняно з 2016 роком прибутки фірм-членів у регіоні EMEA зросли на 27%. Найміцніші позиції PrimeGlobal має у Франції (посідає перше місце серед професійних асоціацій у країні), Нідерландах та Німеччині (друге місце), а також Великобританії (третє місце).

Консолідований прибуток фірм-членів Північноамериканського регіону у 2017 році порівняно з 2016 роком зріс на 18%. У цьому регіоні PrimeGlobal посідає четверте місце за рахунок постійного розширення кількості членів та зміцнення позицій поточних фірм-членів.

Щодо регіону, який об’єднує країни Латинської Америки та Карибського басейну, то тут PrimeGlobal незмінно посідає шосте місце серед професійних асоціацій для аудиторів і бухгалтерів. Слід відзначити, що у Панамі у 2017 році прибутки фірм-членів зросли на рекордні 470% і, закономірно, асоціація посідає перше місце у цій країні.

Азіатсько-Тихоокеанський регіон також демонструє впевнене зростання. PrimeGlobal у цьому регіоні є сьомою найбільшою асоціацією для бухгалтерів та аудиторів. Найкращі фінансові показники були зафіксовані у фірм-членів з Австралії (54% зростання) та Японії (47%). Не дивно, що в цих країнах PrimeGlobal є другою професійною асоціацією за рівнем доходів, кількістю членів та престижністю.

«Завдяки виваженій політиці керівництва PrimeGlobal, наполегливій праці наших фірм- членів та впровадженню інноваційних рішень, нам вдалося досягти впевнених позицій на ринку та виправдати очікування наших партнерів. Водночас ми не збираємося зупинятися на досягнутому і знаємо, що попереду ще багато роботи», – каже Президент регіону EMEA PrimeGlobal Едж Брінк Томсен.

«Членство в PrimeGlobal зобов'язує нас бути в гарному професійному тонусі. Рекомендації міжнародної професійної асоціації PrimeGlobal, яка кожного року демонструє впевнене та стабільне зростання, забезпечують гідний рівень обслуговування наших клієнтів. Ми знаємо, що сьогодні потрібно сучасному бізнесу і можемо забезпечити усі його потреби», – додає Президент групи компаній «Де Візу» Олександр Бойко.
На тему
Запит прийнято!
Найближчим часом з вами зв’яжеться наш спеціаліст.
Гарного вам дня!
Запит не прийнято.
Ви можете зв'язатися з представниками «Де Візу» за тел. +38 (044) 279-0000
Гарного вам дня!
Долучайся до
команди "De Visu"
Ми переконані, що успіх нашого бізнесу залежить від працівників, тому ми заохочуємо кожного з них до розкриття власного потенціалу та здібностей.

Якщо ви відповідальні, орієнтовані на досягнення високих результатів своєї діяльності та прагнете до постійного розвитку й самовдосконалення, запрошуємо вас приєднатися до нашої команди.

дізнатися більше
112
працівників наразі в усіх філіях "De Visu" Group
Кар'єра