Новини «Де Візу»

PrimeGlobal входить до п’ятірки найбільших асоціацій для аудиторів і бухгалтерів світу

PrimeGlobal стала четвертою найбільшою професійною асоціацією для аудиторів і бухгалтерів світу

Про це повідомила прес-служба PrimeGlobal. Консолідований прибуток її членів на початок нинішнього року зріс на 20% порівняно з минулим роком, і це найбільший показник серед топ-10 міжнародних професійних мереж та асоціацій для аудиторів і бухгалтерів.

Стабільне зростання прибутків членів, а також збільшення їх кількості продемонстрував Північноамериканський регіон. Сукупно фірми-члени заробили на 24% більше, ніж торік. Упродовж минулого року до PrimeGlobal долучилося сім нових фірм-членів, що представляють Північноамериканський регіон. На американському континенті PrimeGlobal є четвертою найбільшою професійною асоціацією для аудиторів і бухгалтерів.

Не відстає і регіон EMEA (Європа, Близький Схід та Африка)

Спільний прибуток його представників зріс на 17%, а до складу асоціації долучилися 18 нових членів. Цікаво, що в Нідерландах PrimeGlobal посідає перше місце серед професійних асоціацій для бухгалтерів і аудиторів, у скандинавських країнах та Франції – друге, а у Великобританії – третє.

Щодо регіону, який об’єднує країни Латинської Америки та Карибського басейну, то й тут показники доволі оптимістичні. Консолідований прибуток членів зріс на 14%. Членство в асоціації отримали шість нових аудиторських фірм. Слід зауважити, що в Аргентині спільний прибуток фірм – членів асоціації зріс аж на 72%, а в Мексиці – на 50%. PrimeGlobal у Латинській Америці та в країнах Карибського басейну посідає шосте місце серед професійних асоціацій для аудиторів і бухгалтерів.

Азіатсько-Тихоокеанський регіон поки не показав зростання прибутків і розширення кількості членів

Утім, за повідомленням прес-служби PrimeGlobal, до кінця 2017 року ситуація зміниться, оскільки нещодавно до асоціації долучилися австралійські та японські аудиторські фірми, які демонструють стабільний розвиток. На сьогодні в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні PrimeGlobal є восьмою найбільшою асоціацією для бухгалтерів та аудиторів.

«PrimeGlobal сьогодні впевнено розвивається. Нам вдалося досягти таких результатів завдяки двом факторам. Перший – члени нашої асоціації націлені на досягнення високих результатів своєї діяльності, вони намагаються стати лідерами галузі у своєму регіоні і роблять все необхідне для цього. Другий фактор, що забезпечив нам успіх, полягає в тому, що інші фірми, які не є нашими членами, бачать позитивну динаміку нашого розвитку і прагнуть стати частиною асоціації, отримавши в ній членство», – каже Президент PrimeGlobal Тім Девідсон.

«Членство в PrimeGlobal – це постійний професійний виклик для нас. Ми маємо рухатися вперед, аби надавати нашим клієнтам послуги міжнародної якості. Нам приємно бути частиною такої знаної у світі професійної асоціації, як PrimeGlobal. Ми вже п’ятий рік співпрацюємо і дуже задоволені таким партнерством», – коментує Президент групи компаній «Де Візу» Олександр Бойко.

На тему
Запит прийнято!
Найближчим часом з вами зв’яжеться наш спеціаліст.
Гарного вам дня!
Запит не прийнято.
Ви можете зв'язатися з представниками «Де Візу» за тел. +38 (044) 279-0000
Гарного вам дня!
Долучайся до
команди "De Visu"
Ми переконані, що успіх нашого бізнесу залежить від працівників, тому ми заохочуємо кожного з них до розкриття власного потенціалу та здібностей.

Якщо ви відповідальні, орієнтовані на досягнення високих результатів своєї діяльності та прагнете до постійного розвитку й самовдосконалення, запрошуємо вас приєднатися до нашої команди.

дізнатися більше
112
працівників наразі в усіх філіях "De Visu" Group
Кар'єра