ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ

Преамбула

У цьому розділі містяться правила забезпечення конфіденційності та захисту інформації для групи компаній «Де Візу» (далі – ГК «Де Візу») з надання професійних послуг.

Політика конфіденційності та її умови відносяться виключно до інформації, яка збирається на сайті, і не поширюється на інші сайти, і не може бути застосована до веб-сайтів третіх осіб, які можуть містити згадку про сайт, і з яких можуть робитися посилання на сайт, а також до посилань з сайту на інші сайти в мережі Інтернет.

Загальна інформація

Політика конфіденційності ГК «Де Візу» започаткована за принципами, що закріплені у Загальному регламенті ЄС про захист даних, та дотримуючись чинного національного законодавства.

Термін «персональні дані» означає будь-яку інформацію, що стосується фізичної особи, яку ідентифіковано чи можна ідентифікувати («суб’єкт даних»); фізична особа, яку можна ідентифікувати, є такою особою, яку можна ідентифікувати, прямо чи опосередковано, зокрема, за такими ідентифікаторами, як ім’я, ідентифікаційний номер, дані про місцеперебування, онлайн-ідентифікатор або за одним чи декількома факторами, що є визначальними для фізичної, фізіологічної, генетичної, розумової, економічної, культурної чи соціальної сутності такої фізичної особи.

Опрацювання персональних даних включає операції з персональними даними незалежно від застосовуваних засобів та процедур, зокрема їх зберігання, розголошення, збір, видалення, накопичення, зміна, знищення та використання.

Опрацювання є законним, лише якщо виконано за мірою виконання принаймні однієї з наведених нижче умов:

- суб’єкт даних надав згоду на опрацювання своїх персональних даних для однієї чи декількох спеціальних цілей;

- опрацювання є необхідним для виконання контракту, стороною якого є суб’єкт даних, або для вжиття дій на запит суб’єкта даних до укладення договору;

- опрацювання є необхідним для дотримання встановленого законом зобов’язання, яке поширюється на контролера;

- опрацювання є необхідним для того, щоб захистити життєво важливі інтереси суб’єкта даних або іншої фізичної особи;

- опрацювання є необхідним для виконання завдання в суспільних інтересах або здійснення офіційних повноважень, покладених на контролера;

- опрацювання є необхідним для цілей законних інтересів контролера або третьої сторони, окрім випадків, коли над такими інтересами переважають інтереси фундаментальних прав і свобод суб’єкта даних, що вимагають охорони персональних даних, особливо, якщо суб’єктом даних є дитина.

Ми проводимо опрацювання персональних даних протягом часу, необхідного для досягнення відповідних цілей. У разі якщо законодавством та прийнятими рішеннями відповідно до чинного законодавства є потреба в більш тривалому зберіганні інформації, опрацювання персональних даних буде тривалим на необхідний період.

Збирання, використання, розкриття інформації

При користуванні цим сайтом реєстрація не проводиться. Відвідувач сайту не ідентифікується, відповідно ГК «Де Візу» жодним способом не збирає про відвідувача персональну інформацію, за винятком необхідності відвідувачем здійснити реєстрацію для отримання аналітичних даних, розсилок, реєстрацію для участі у заходах які проводить ГК «Де Візу» та/або партнери, або надання  анкети на відкриті вакансії ГК «Де Візу».

Здійснюючи доступ, перегляд та/або використання функціоналу сайту http://www.devisu.ua/, а також заповнюючи будь-яку з форм, які є на сайті, відвідувач приймає умови цієї політики конфіденційності і умови обробки персональних даних і погоджується на збір, зберігання, обробку його персональної інформації та технічної інформації відповідно до положень цієї політики конфіденційності і умов.

ГК «Де Візу» докладає всіх можливих зусиль до збереження конфіденційності та захисту зазначених даних користувачів у ході своєї діяльності. Доступ до такої інформації обмежується. Крім того, вводяться регламенти та процедури, що забезпечують захист інформації від втрати, її неправильного використання або неправильного розкриття.

Адміністрація cайту не передає і не розголошує персональну інформацію про відвідувачів третім особам без згоди відвідувача, за винятком випадків, коли це може знадобитися  відповідно до чинного законодавства, в тому числі:

  • для надання інформації на підставі мотивованого запиту уповноважених державних органів;
  • для дотримання закону, нормативно-правового акту, виконання рішення суду;
  • для виявлення або перешкоджання шахрайству;
  • для усунення технічних несправностей у роботі сайту

ГК «Де Візу» зберігає інформацію, отриману від відвідувачів сайту, виключно для надання відповідних послуг. Після закінчення дії або обслуговування усі дані знищуються. У разі якщо відвідувачу необхідно змінити надані персональні дані або за ініціативою відвідувача видалити їх, необхідно зв’язатись з адміністрацією сайту за реквізитами наведеними нижче.

Авторські права

Авторські права, права на матеріали, зображення, фотографії та інші файли, розміщені на сайті, належать адміністрації сайту або окремо зазначеним правовласникам. Копіювання може проводитися виключно на підставі письмової згоди власника авторських прав. Порушення авторських прав може тягнути за собою відповідальність, у тому числі цивільно-правову; в будь-якому випадку виникнення зобов'язання з відшкодування збитків

Підписка та надання аналітичних матеріалів

Відвідувачам сайту пропонуються електронні анонси, тобто повідомлення по електронній пошті про розміщення оновленої інформації. Якщо відвідувач вирішив здійснити підпис на послугу, йому буде необхідно представити базову контактну інформацію.

В окремих випадках необхідна реєстрація для доступу до аналітичних матеріалів ГК «Де Візу», а саме: статті, узагальнення, практикуми, аналіз, дослідження, звіти тощо. В такому випадку, в залежності від аналітичних матеріалів, для отримання доступу, форма реєстрації та запитувана інформація від відвідувача може варіювати.

Участь у заходах 

ГК  «Де Візу» надає можливість відвідувачу проводити реєстрацію для прийняття участі у заходах на цьому сайті та на сайтах третіх осіб, у разі сумісного проведення заходу. Реєстраційна форма для участі у заході відрізняється від реєстрації для отримання електронних анонсів, або отримання тих чи інших аналітичних матеріалів, але у разі попередньої реєстрації відвідувача для отримання аналітичних матеріалів і отримання анонсів, в таких випадках зазначені дійсні персональні дані відвідувача можуть бути використані при складанні реєстраційної форми для участі у заході.

ГК «Де Візу» може обмінюватися інформацією з третіми особами, які мають відношення до заходу, такі як: перевізник, готелі, промоутери тощо, але обов’язково, що пов’язані з заходом.

Кар’єра та працевлаштування 

Цей сайт надає можливість залишити заявку про зацікавленість в оголошеннях наявних вакансій, відгукнутись на оголошення про вакансію, розміщене на сайті як самої ГК «Де Візу», так і її партнерів, яким надається такий вид послуг.

Для отримання докладної інформації про оголошення, процес відбору кандидатів, відвідувачу необхідно перейти до розділу «Карꞌєра», здійснити реєстрацію та надати персональні дані, на які розповсюджується це положення про конфіденційність.

Соціальні мережі, посилання на сайти третіх осіб

Метою соціальних мереж є необмежені можливості ділитись інформацією, яка в свою чергу є корисною для великого загалу. ГК «Де Візу» надає можливість кожному отримувати інформацію з блогів, форумів та інших ресурсів мережі, на яких представлена ГК «Де Візу». Разом з тим, ГК «Де Візу» не несе відповідальність за наслідки розміщення відвідувачем сайту особистої інформації, суб’єктивної думки – як приклад, в соціальних мережах і відповідного використання іншими користувачами в соціальних мережах представленої інформації.

На цьому сайті можуть бути опубліковані посилання на соціальні мережі інших фізичних або юридичних осіб, розміщені на сторонніх серверах, які не знаходяться під контролем адміністратора сайту. ГК «Де Візу» не може гарантувати точності та інших аспектів інформації, що зберігається на цих ресурсах.

При користуванні сайтом відвідувачі повинні враховувати, що на www.devisu.ua можуть бути опубліковані посилання на сайти, які не регулюються цією політикою конфіденційності. Відвідувачі можуть отримати на сайтах третіх осіб додаткову інформацію про дослідження, заходи, проекти і соціальні мережі, в яких бере участь ГК «Де Візу». ГК «Де Візу» не може гарантувати безпеку зберігання чи використання інформації користувачів на серверах третіх осіб. Рекомендуємо в кожному окремому випадку користувачам перед розміщенням своєї персональної інформації уважно ознайомитися з політикою конфіденційності сайтів третіх осіб.

Посилання на сайти третіх осіб не повинні розглядатися ані як підтримка ГК «Де Візу» зазначених осіб або їх товарів і послуг, ані як підтримка третіми особами ГК «Де Візу» або наших товарів і послуг.

Внесення змін

Адміністрація сайту, залишає за собою право в будь-який час, без попереднього повідомлення користувачів сайту, змінювати цю політику конфіденційності, змінювати і коригувати умови доступу до сайту або забороняти доступ до нього. У разі незгоди з цією політикою збереження конфіденційності, припиніть використання цього сайту.

З питань, пов'язаних з цією політикою конфіденційності та умовами обробки персональної інформації (персональних даних), необхідно зв'язуватися телефоном +38 (044) 279-00-00 або електронною поштою: info@devisu.ua