В умовах постійних змін нормативних актів ведення обліку стає практично мистецтвом, яке дедалі більше потребує координації фаховими спеціалістами.

 

При передачі всіх функцій бухгалтерії на аутсорсинг є можливість скористатися багаторічним різноплановим досвідом «Де Візу», залучити фахових спеціалістів, у тому числі й технічних, для вирішення найскладніших завдань клієнта, використати новітні технології та забезпечити конфіденційне збереження інформації й документів.

11 років
середній досвід роботи наших бухгалтерів-експертів, що працюють з клієнтами

«Де Візу» пропонує вам

Бухгалтерський аутсорсинг

  • Ведення обліку та складання фінансової звітності за П(С)БО та МСФЗ (аутсорсинг бухгалтерської служби)
  • Ведення обліку окремих видів операцій або ділянок обліку
  • Аутсорсинг функції головного бухгалтера
  • Підготовка фінансової інформації (складання спеціальної звітності, комбінація та консолідація фінзвітності, компіляція фінансових даних)

Методологічне забезпечення обліку

  • Складання облікової політики підприємства за за П(С)БО та МСФЗ
  • Організація схеми документообігу та автоматизація обліку
  • Організація та автоматизація управлінського обліку та звітності
  • Проведення інвентаризації
  • Організація обліку групових компаній

Відновлення обліку

Трансформація звітності, підготованої за П(С)БО в МСФЗ-формат

Консультаційне обслуговування

01. Стандарти якості

Фахівці «Де Візу» досконало знають національні та міжнародні стандарти обліку, тримають руку на пульсі усіх змін податкового законодавства та мають достатню кваліфікацію для якісного ведення обліку та підготовки фінансової звітності.

 

Передача ведення обліку на аутсорсинг дозволяє забезпечити незалежність фінансової функції від управлінського персоналу, знизити податкові ризики, скоротити адміністративні і управлінські витрати на підбір, навчання і розвиток бухгалтерського персоналу та придбання спеціалізованих програм, їх обслуговування, оптимізувати всі облікові процеси. При цьому ведення бухгалтерського обліку здійснюється під постійним ефективним контролем досвідчених аудиторів, дотримуючись найвищих стандартів якості обслуговування як вітчизняних, так і міжнародних компаній, що дозволяє мінімізувати ризики помилок, забезпечити прозорість операцій, а також допомагає компаніям вивільнити час для стратегічного розвитку.

 

Стандарти роботи «Де Візу» гарантують захист даних, конфіденційність та фінансовий контроль.

 

Ми застосовуємо спеціальні внутрішні процедури контролю якості, рекомендовані для застосування усіма членами AUDITTRUST.

 

Завдяки високим стандартам якості «Де Візу» рекомендована для співпраці Посольством Сполучених Штатів Америки.

02. Синергія рішень

Ми не обмежуємося лише аутсорсингом окремих бухгалтерських функцій. Наш підхід включає також методичне та консультаційне супроводження  роботи бухгалтерської та фінансової служби, надання допомоги у постановці бухгалтерського й управлінського обліку, супроводження процесу відновлення обліку господарських операцій, здійснення координації роботи бухгалтерій дочірніх компаній з метою забезпечення єдиних підходів ведення обліку. 

 

Різнопланові фахівці «Де Візу», що працюють єдиною командою, детально вивчають вимоги клієнта, цілі, бізнес та корпоративну культуру, що дає змогу точно оцінити фінансові та податкові ризики.

 

Такий комплексний підхід дозволяє вашому бізнесу швидше рости та розвиватися, адже питаннями обліку та підготовки й подачі фінансової звітності займаються наші висококваліфіковані фахівці.

«Де Візу» в цифрах
25+
років досвіду
«Де Візу» працює з 1994 року і допомагає клієнтам рости та розвиватись, співпрацюючи з провідними міжнародними компаніями. 
100+
штатних експертів у сфері бізнесу
«Де Візу» — це кваліфіковані аудитори банків, спеціалісти АССА, оцінювачі, юристи, арбітражні керуючі, фінансові аналітики.
300+
міжнародних партнерів
«Де Візу» — член  AUDITTRUST, що об'єднує кращі аудиторські фірми.
1200+
клієнтів, які нам довіряють свій бізнес
Шляхом підвищення якості, професіоналізму та підтримання довірливих відносин коло наших клієнтів постійно розширюється.
цифри
Нам довіряють
Нашими послугами скористалися підприємства різних форм власності та галузей діяльності
клієнти
Запит прийнято!
Найближчим часом з вами зв’яжеться наш спеціаліст.
Гарного вам дня!
Запит не прийнято.
Ви можете зв'язатися з представниками «Де Візу» за тел. +38 (044) 279-0000
Гарного вам дня!
Долучайся до
команди "De Visu"
Ми переконані, що успіх нашого бізнесу залежить від працівників, тому ми заохочуємо кожного з них до розкриття власного потенціалу та здібностей.

Якщо ви відповідальні, орієнтовані на досягнення високих результатів своєї діяльності та прагнете до постійного розвитку й самовдосконалення, запрошуємо вас приєднатися до нашої команди.

дізнатися більше
112
працівників наразі в усіх філіях "De Visu" Group
Кар'єра