Новини «Де Візу»

До переліку найкращих аудиторських фірм, опублікованого Forbes, увійшли члени PrimeGlobal

Журнал Forbes (США) опублікував список рекомендованих до співпраці аудиторських фірм у 2021 році. Такий перелік було створено у співпраці з компанією Statista, яка провела аналіз ринку й визначила найкращі аудиторські компанії, що надають податкові та бухгалтерські послуги.

До вибірки Forbes увійшли 32 північноамериканські фірми-члени мережі PrimeGlobal, що представляють понад половину всіх північноамериканських фірм, що входять до складу PrimeGlobal. Із 278 обраних бухгалтерських та податкових фірм члени PrimeGlobal представляли понад 11% усіх фірм зі списку Forbes.

Через розгортання пандемії COVID-19 2020 рік став складним для податкових та бухгалтерських фірм. Технологічний прогрес змусив багато компаній пристосовуватися до нових способів роботи. Незважаючи на те, що сама професія пережила різкі зміни, члени PrimeGlobal продовжували процвітати. Фірми-члени PrimeGlobal змогли адаптуватися, навчитися та надавати якісні послуги своїм клієнтам у цей складний період.

Стівен Хіткот (Stephen Heathcote), виконавчий директор PrimeGlobal, сказав: «Ми пишаємося тим, що стільки північноамериканських фірм PrimeGlobal потрапили до списку Forbes. За останній рік наші члени продемонстрували надзвичайну силу та рішучість, продовжуючи надавати високоякісні послуги своїм клієнтам. Їх включення до списку є ще одним підтвердженням якості послуг, які надають наші члени».

Олександр Бойко, Президент групи компаній «Де Візу», додав: «Ця новина стала приємною для нас. Фірми, що є членами PrimeGlobal, рухаються у правильному напрямі. Ми намагаємося не відставати від колег, пропонуючи в усі часи якісні послуги нашим клієнтам. Коли весь світ зупинився, «Де Візу» навіть не стишувала хід, а продовжувала працювати, підтверджуючи репутацію надійного партнера та радника для бізнесу. Сподіваюсь, наступний рік принесе очікувані дивіденди як нам, так і нашим клієнтам від наполегливої роботи».

На тему
Запит прийнято!
Найближчим часом з вами зв’яжеться наш спеціаліст.
Гарного вам дня!
Запит не прийнято.
Ви можете зв'язатися з представниками «Де Візу» за тел. +38 (044) 279-0000
Гарного вам дня!
Долучайся до
команди "De Visu"
Ми переконані, що успіх нашого бізнесу залежить від працівників, тому ми заохочуємо кожного з них до розкриття власного потенціалу та здібностей.

Якщо ви відповідальні, орієнтовані на досягнення високих результатів своєї діяльності та прагнете до постійного розвитку й самовдосконалення, запрошуємо вас приєднатися до нашої команди.

дізнатися більше
112
працівників наразі в усіх філіях "De Visu" Group
Кар'єра