Новини «Де Візу»

Сайт PrimeGlobal визнано найкращим у світі серед професійних асоціацій для аудиторів і бухгалтерів

Сайт міжнародної асоціації PrimeGlobal визнано одним з найкращих у світі серед професійних асоціацій для аудиторів та бухгалтерів. Нагорода присвоєна International & European Association Awards – відомої у світі премії, що відзначає видатні досягнення міжнародних та європейських професійних асоціацій.

Нагадаємо, група компаній «Де Візу» є членом міжнародної асоціації PrimeGlobal з 2012 року. Таке партнерство забезпечує отримання експертами «Де Візу» світового досвіду, нових знань, а також дотримання міжнародних стандартів надання професійних послуг та обслуговування клієнтів.

На думку представників International & European Association Awards, сайт PrimeGlobal щонайкраще забезпечує всім членам асоціації доступ до різноманітних ресурсів та інструментів, є зручним у використанні та щедрим на інформаційне наповнення. Він постійно модернізується й пропонує нові та сучасні інструменти та рішення.

Горана Стоянович (Gorana Stojanovic), виконавчий директор з комунікацій та стратегії PrimeGlobal, сказала: «Ми пишаємося тим, що вебсайт PrimeGlobal було визнано й обрано одним з кращих у світі серед асоціацій. Завдяки ресурсам, висвітленню подій та аналітичним матеріалам, доступним на вебсайті PrimeGlobal, він є потужним інструментом, що дає змогу нашим членам спілкуватися, ділитися знаннями та відкривати нові професійні можливості».

Президент групи компаній «Де Візу» Олександр Бойко додав: «У непрості часи пандемії, коли ми змушені були працювати віддалено, а проведення офлайн-заходів було неможливим, сайт PrimeGlobal надав нам можливість отримувати новий досвід шляхом участі в конференціях, семінарах та форумах онлайн. Крім того, сайт PrimeGlobal став для нас орієнтиром, коли ми минулого року оновлювали вебресурс групи компаній «Де Візу».

Церемонія вручення нагород відбудеться 8 грудня 2020 року в місті Кашкайш (Португалія) під час Всесвітнього конгресу асоціацій.

На тему
Запит прийнято!
Найближчим часом з вами зв’яжеться наш спеціаліст.
Гарного вам дня!
Запит не прийнято.
Ви можете зв'язатися з представниками «Де Візу» за тел. +38 (044) 279-0000
Гарного вам дня!
Долучайся до
команди "De Visu"
Ми переконані, що успіх нашого бізнесу залежить від працівників, тому ми заохочуємо кожного з них до розкриття власного потенціалу та здібностей.

Якщо ви відповідальні, орієнтовані на досягнення високих результатів своєї діяльності та прагнете до постійного розвитку й самовдосконалення, запрошуємо вас приєднатися до нашої команди.

дізнатися більше
112
працівників наразі в усіх філіях "De Visu" Group
Кар'єра