За роки діяльності на ринку послуг для бізнесу «Де Візу» накопичила практичний досвід, яким ми готові ділитися.

 

Наші консультанти, бізнес-тренери і визнані експерти, що мають міжнародні кваліфікації та наукові звання, подбають, щоб ваш бізнес отримував лише актуальну інформацію, що сприятиме його зростанню.

8 тис.
слухачів підвищили свій професійний рівень в Академії професійного зростання

Послуги, які ми надаємо

  • Корпоративне навчання та програми постійного професійного розвитку
  • Сертифікаційні програми АССА DipIFR, CIMA, ICFM тощо
  • Семінари, тренінги і вебінари з МСФЗ, П(С)БО, податків, управлінського обліку, фінансового менеджменту
  • Підвищення кваліфікації для бухгалтерів та інших фінансово-економічних фахівців
  • Підготовка до сертифікації аудиторів та удосконалення їх професійних знань
  • Дистанційне навчання та онлайн-курси
  • Оцінка рівня кваліфікації та тестування облікового та фінансово-економічного персоналу
  • Експертиза законодавчих ініціатив у сфері обліку та аудиту
  • Науковий консалтинг у сфері бухгалтерського обліку, фінансової звітності й аудиту
01. Стандарти якості

У структурі групи компаній «Де Візу» працює Міжнародна академія сертифікації бухгалтерів і аудиторів (МАСБА) — сучасний вищий навчальний заклад післядипломної освіти, ліцензований Міністерством освіти України, з широким спектром професійних сертифікаційних програм, програм підвищення кваліфікації, удосконалення знань та професійного розвитку у сфері обліку, звітності й аудиту.

 

Навчаючи наших слухачів, ми спираємося на Міжнародні стандарти освіти професійних бухгалтерів (МСО), розроблені Радою з МСО Міжнародної федерації бухгалтерів, забезпечуючи найвищу якість наших послуг.

 

Академія є акредитованим провайдером навчальних послуг міжнародних професійних організацій ACCA, СIMA та ICFM, що дає нам змогу успішно готувати до міжнародних сертифікацій.

 

Перевірений практикою професійний підхід наших викладачів, оптимальне співвідношення теорії та практики, дистанційна підтримка слухачів дають змогу учасникам тренінгів та семінарів отримувати актуальну інформацію, напрацьовувати цінний практичний досвід та впроваджувати в роботу облікові тренди.

02. Синергія рішень

Активно взаємодіючи з бізнесом, академія орієнтована на надання практичних знань та навичок. МАСБА здійснює підготовку до сертифікації аудиторів та удосконалення їх професійних знань, підвищення кваліфікації бухгалтерів, фахівців фінансової сфери, управлінського обліку та управління ефективністю бізнесу. Академія має авторські програми, що сприяють професійному розвитку учасників семінарів і тренінгів.

 

Міжнародні та національні стандарти фінансової звітності, управлінський облік, оподаткування, фінансовий менеджмент, аудит — далеко не повний спектр тематичного спрямування навчальних курсів і програм академії.

 

Програми та курси побудовані на академічному досвіді відомих міжнародних бізнес-шкіл та кращих практиках успішних компаній. Серед слухачів академії — представники великих компаній, холдингів та корпорацій, які підвищують свій професійний рівень у корпоративному форматі навчання.

 

Мета професійного навчання — розкрити потенціал кожного слухача та допомогти бізнесу зростати. Спілкуючись із професіоналами та обмінюючись досвідом, слухачі розширюють коло ділових зв'язків, що зміцнює бізнес.

 

Переваги МАСБА — новітні освітні технології та методи навчання, досвідчені бізнес-тренери та спрямованість на результат. Саме тому розвиток свого персоналу нам довіряють найбільші державні та приватні компанії різних галузей бізнесу.

«Де Візу» в цифрах
25+
років досвіду
«Де Візу» працює з 1994 року і допомагає клієнтам рости та розвиватись, співпрацюючи з провідними міжнародними компаніями. 
100+
штатних експертів у сфері бізнесу
«Де Візу» — це кваліфіковані аудитори банків, спеціалісти АССА, оцінювачі, юристи, арбітражні керуючі, фінансові аналітики.
300+
міжнародних партнерів
«Де Візу» — член  AUDITTRUST, що об'єднує кращі аудиторські фірми.
1200+
клієнтів, які нам довіряють свій бізнес
Шляхом підвищення якості, професіоналізму та підтримання довірливих відносин коло наших клієнтів постійно розширюється.
цифри
Нам довіряють
Нашими послугами скористалися підприємства різних форм власності та галузей діяльності
клієнти
Запит прийнято!
Найближчим часом з вами зв’яжеться наш спеціаліст.
Гарного вам дня!
Запит не прийнято.
Ви можете зв'язатися з представниками «Де Візу» за тел. +38 (044) 279-0000
Гарного вам дня!
Долучайся до
команди "De Visu"
Ми переконані, що успіх нашого бізнесу залежить від працівників, тому ми заохочуємо кожного з них до розкриття власного потенціалу та здібностей.

Якщо ви відповідальні, орієнтовані на досягнення високих результатів своєї діяльності та прагнете до постійного розвитку й самовдосконалення, запрошуємо вас приєднатися до нашої команди.

дізнатися більше
112
працівників наразі в усіх філіях "De Visu" Group
Кар'єра