Група «Де Візу» пропонує аудиторські, консалтингові, оціночні та юридичні послуги.


Надання послуг у складі групи забезпечує комплексний підхід до обслуговування клієнта з одночасним дотриманням високих професійних стандартів та збереженням конфіденційності.

Принципи нашої роботи:
партнерські відносини

«Де Візу» передусім націлена на спільний розвиток, тому ми маємо багато партнерів в Україні і за кордоном.

Індивідуальний підхід

В своїй роботі ми завжди орієнтуємось та враховуємо індивідуальні потреби кожного клієнта.

Командна робота

Наша команда об'єднує знання багатьох сертифікованих професіоналів із різних галузей.

Гарантія якості

Завдяки великому досвіду і глибоким знанням якість наших послуг завжди на високому рівні. 

цифри
Напрями
діяльності
«Де Візу» пропонує комплексне обслуговування бізнесу за такими основними напрямами: аудит, оцінка, право, консалтинг
діяльність
місія «Де Візу»
Забезпечуючи незмінно високу якість послуг, надаємо впевненість клієнтам та партнерам у правильності прийняття рішень
Важливі дати
1994

створення аудиторської фірми «Де Візу» та початок становлення професійного аудиту в Україні. Аудиторська фірма «Де Візу» є ровесницею українського аудиту. За роки діяльності клієнтами аудиторської фірми «Де Візу» стали сотні суб’єктів господарювання різних форм власності та галузей діяльності.

2003

створення оціночної фірми «Де Візу». У структурі групи компаній оціночна фірма «Де Візу» посідає важливе місце, надаючи повний спектр послуг з оцінки майна та землі.

2004

партнерів аудиторської фірми «Де Візу» включено до складу членів Аудиторської палати України. Аудиторська палата України є регулятором ринку професійних аудиторських послуг.

2005

реєстрація торгової марки «Де Візу». Торгова марка «Де Візу» — це символ якості, довготривалих партнерських відносин із замовниками та високих стандартів обслуговування клієнтів.

2006

створення юридично-консалтингової фірми «Де Візу». Сьогодні юридично-консалтингова фірма «Де Візу» спеціалізується на представництві інтересів клієнта у судах по всій Україні, а також захисті честі, гідності та ділової репутації.

2010

проходження аудиторською фірмою «Де Візу» контролю якості послуг та отримання відповідного свідоцтва Аудиторської палати України.

2011

відкриття представництв аудиторської фірми «Де Візу» в найбільших регіонах України (Кіровоград, Суми, Донецьк, Дніпропетровськ, Харків, Львів, Сімферополь, Одеса). «Де Візу» намагається бути ближче до свого клієнта, аби вчасно надавати необхідні йому послуги.

2012

створення груп компаній «Де Візу». Група компаній «Де Візу», до складу якої увійшли аудиторська, оціночна та юридична фірми, забезпечує комплексний підхід до обслуговування клієнтів та єдині стандарти якості.

2013

відкриття нових напрямів діяльності «Де Візу» — автоматизація бізнесу, супроводження операцій з нерухомістю, розроблення та супровід сайтів.

2014

група компаній «Де Візу» відсвяткувала
20-річчя своєї діяльності на ринку.

2015

проходження аудиторською фірмою «Де Візу» контролю якості послуг та отримання відповідного свідоцтва Аудиторської палати України; набуття членства у міжнародному об'єднанні аудиторських, консалтингових та юридичних фірм AUDITRUST; розроблення Рекомендацій щодо застосування МСФЗ недержавними пенсійними фондами (Програма USAID/FINREP-II).

2016

керівники групи компаній «Де Візу» виступили співзасновниками всеукраїнської громадської спілки «Палата аудиторів і бухгалтерів України» (ПАБУ). Основна мета ПАБУ — об'єднання лідерів професійних послуг і сприяння розвитку вітчизняного обліку й аудиту.

2017

група компаній «Де Візу», отримавши схвальні рекомендації від своїх міжнародних клієнтів та пройшовши перевірку Посольства США й Американської комерційної служби, що є представником Департаменту торгівлі США і має статус Міністерства уряду США, рекомендована американському бізнесу для співпраці.

2018

група компаній «Де Візу» відкриває новий напрям діяльності — технічні випробування та дослідження. У структурі групи зꞌявляється нова юридична особа — ТОВ «Науково-технічний центр «Де Візу».

2019

«Де Візу» відзначила 25-річчя діяльності на ринку послуг для бізнесу. З нагоди цієї події було здійснено масштабне оновлення візуальної ідентичності бренду: змінено корпоративний стиль та запущено новий трендовий сайт з використанням сучасної айдентики. Цьогоріч також було відкрито новий напрям бізнесу – PR-послуги.

2020

проходження зовнішньої перевірки системи контролю якості аудиторських послуг, створеної відповідно до стандартів аудиту, норм професійної етики аудиторів та законодавчих і нормативних вимог, що регулюють аудиторську діяльність. Опанування методів дистанційної роботи, спричинених пандемією COVID-19.

Партнери
Персонал — гордість нашого бізнесу
Олександр Бойко
Президент, старший партнер
Олександр Бойко
Сертифікований аудитор
Засновник «Де Візу»
Зона відповідальності — стратегічний розвиток бізнесу
Партнер
Олена Харламова
Сертифікований аудитор
Доктор економічних наук
Зона відповідальності — облік, звітність та експертизи за МСФЗ, академія професійного розвитку
Партнер
Вікторія Шерстюк
Сертифікований аудитор
Адвокат
Зона відповідальності — юридичний консалтинг, правове супроводження
Партнер
Віктор Іващенко
Сертифікований аудитор
Генеральний менеджер
Зона відповідальності — контроль якості аудиторських послуг, фінансовий моніторинг
Партнер
Людмила Новіченко
Сертифікований аудитор
Кандидат економічних наук
Зона відповідальності – бухгалтерські та консалтингові послуги
Партнер з аудиту
Юрій Бурдим
Сертифікований аудитор
Експерт з обліку та податків
Зона відповідальності — аудиторські послуги
Світлана Кобилинська
Партнер
Світлана Кобилинська
Сертифікований оцінювач
Директор Оціночної фірми «Де Візу»
Зона відповідальності – послуги з оцінки
Андрій Яворський
Партнер
Андрій Яворський
Директор Науково-технічного центру «Де Візу»
Зона відповідальності — охорона праці, технічні випробування та дослідження
партнери
Корпоративна соціальна відповідальність

₴15 млрд

зекономили наші клієнти завдяки впровадженню
рішень

Група компаній «Де Візу» намагається відповідати кращим світовим стандартам і приділяє увагу корпоративній соціальній відповідальності.«Де Візу» забезпечує своїми співробітникам безпечні умови праці, справедливу оплату та належні умови для реалізації їх потенціалу.

Матеріальна база та кадровий потенціал групи компаній «Де Візу» дозволяють також надавати широкий спектр послуг, які допоможуть підприємствам сформувати сучасне безпечне та здорове робоче середовище.

«Де Візу» несе відповідальність перед суспільством за збереження навколишнього середовища. Розпочато реалізацію проекту «Зелений офіс».

відповідальність
Запит прийнято!
Найближчим часом з вами зв’яжеться наш спеціаліст.
Гарного вам дня!
Запит не прийнято.
Ви можете зв'язатися з представниками «Де Візу» за тел. +38 (044) 279-0000
Гарного вам дня!
Долучайся до
команди "De Visu"
Ми переконані, що успіх нашого бізнесу залежить від працівників, тому ми заохочуємо кожного з них до розкриття власного потенціалу та здібностей.

Якщо ви відповідальні, орієнтовані на досягнення високих результатів своєї діяльності та прагнете до постійного розвитку й самовдосконалення, запрошуємо вас приєднатися до нашої команди.

дізнатися більше
112
працівників наразі в усіх філіях "De Visu" Group
Кар'єра