Новини «Де Візу»

Аудиторська фірма «Де Візу» має право проводити обов’язковий аудит підприємств, що становлять суспільний інтерес

У жовтні минулого року набув чинності Закон України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність» від 21.12.2017 року № 2258-VIII (далі – Закон про аудит), метою якого є наближення вітчизняного ринку аудиту до європейських та світових моделей, зокрема, через посилення вимог до аудиторів та збільшення їх відповідальності.

Працюючи вже 25 років на ринку аудиторських послуг, аудиторська фірма «Де Візу» сьогодні відповідає вимогам Закону про аудит та має право проводити обов’язковий аудит усіх підприємств, зокрема й тих, що становлять суспільний інтерес.

Так, «Де Візу» перебуває у 3 та 4 розділах Реєстру аудиторів та суб’єктів аудиторської діяльності, що веде Аудиторська палата України, і це дає право проводити обов’язковий аудит великих підприємств, емітентів цінних паперів, цінні папери яких допущені до торгів на фондових біржах, банків, страховиків, недержавних пенсійних фондів, інших фінансових установ, публічних акціонерних товариств, а також середніх та інших підприємств.

У штаті аудиторської фірми «Де Візу» працює кваліфікований та досвідчений персонал. Зокрема, сертифіковані аудитори та експерти з міжнародних стандартів фінансової звітності – АССА та DipIFR.

Крім кваліфікаційних вимог до професійного складу аудиторів, які залучаються до обов’язкового аудиту підприємств, що становлять суспільний інтерес, аудиторська фірма «Де Візу» відповідає і встановленим Законом про аудит додатковим вимогам. Зокрема, дотримується вимог щодо незалежності аудиторів та здійснює обов’язковий внутрішній контроль якості на кожному етапі надання послуг.

«Аудит є флагманом бізнесу групи компаній «Де Візу». Саме тому ми дуже ретельно готувалися до нового профільного закону, щоб відповідати його вимогам. Сьогодні аудиторська фірма «Де Візу» може обслуговувати всі підприємства, оскільки в нас є для цього кваліфікований персонал, ефективні внутрішні процедури контролю якості, необхідне технічне забезпечення, зокрема програмний продукт для проведення обов’язкового аудиту, методична база, багатий досвід роботи як з вітчизняним, так і міжнародним бізнесом. Переконаний, що посилення вимог до аудиторів та збільшення їх відповідальності сприятиме покращанню якості фінансової звітності бізнесу та підвищенню довіри громадськості до нього», – каже В.о. Генерального директора аудиторської фірми «Де Візу» Віктор Іващенко.

На тему
Запит прийнято!
Найближчим часом з вами зв’яжеться наш спеціаліст.
Гарного вам дня!
Запит не прийнято.
Ви можете зв'язатися з представниками «Де Візу» за тел. +38 (044) 279-0000
Гарного вам дня!
Долучайся до
команди "De Visu"
Ми переконані, що успіх нашого бізнесу залежить від працівників, тому ми заохочуємо кожного з них до розкриття власного потенціалу та здібностей.

Якщо ви відповідальні, орієнтовані на досягнення високих результатів своєї діяльності та прагнете до постійного розвитку й самовдосконалення, запрошуємо вас приєднатися до нашої команди.

дізнатися більше
112
працівників наразі в усіх філіях "De Visu" Group
Кар'єра