Новини «Де Візу»

Аудиторська фірма «Де Візу» може здійснювати перевірки проектів у рамках програм прикордонного співробітництва Європейського інституту сусідства

Аудиторська фірма «Де Візу» пройшла процедуру відбору, організованого Міністерством фінансів України, і може залучатися до перевірок витрат за проектами в рамках спільних операційних програм прикордонного співробітництва Європейського інституту сусідства.

На сьогодні брати участь у таких проектах мають право 33 аудиторські фірми, перелік яких розміщений на сайті Міністерства фінансів України та Аудиторської палати України.

Нагадаємо, «Де Візу» включена до всіх розділів Реєстру аудиторів та суб’єктів аудиторської діяльності, який ведеться Аудиторською палатою України, успішно пройшла контроль якості аудиторських послуг, працює на ринку вже 25 років, має досвід проведення перевірки витрат за проектами міжнародної технічної допомоги. Зокрема, у 2017 році команда аудиторів «Де Візу» здійснила перевірку видатків у рамках грантової угоди, укладеної між Україною та ЄС, для Державної служби України з надзвичайних ситуацій, а її фахівці мають необхідні знання та досвід проведення перевірок процедур публічних закупівель.

У штаті аудиторської фірми «Де Візу» працюють сертифіковані аудитори та професійні бухгалтери, у тому числі АССА.

Фахівці «Де Візу» на належному рівні опанували ділову англійську мову, що підтверджується визнаними міжнародними сертифікатами. До речі, фірма вже кілька років поспіль рекомендована для співпраці Посольством США.

«Частка міжнародних клієнтів у нашому портфелі з кожним роком зростає. Працюючи з іноземними замовниками, ми урізноманітнюємо наш досвід, оскільки краще розуміємо їхні потреби. Серед наших міжнародних клієнтів як представники Європи, так і Сполучених Штатів Америки. Переконаний, наша взаємодія з іноземними замовниками буде корисною для роботи в проектах, що стосуються прикордонного співробітництва Європейського інституту сусідства», – каже Президент групи компаній «Де Візу» Олександр Бойко.

На тему
Запит прийнято!
Найближчим часом з вами зв’яжеться наш спеціаліст.
Гарного вам дня!
Запит не прийнято.
Ви можете зв'язатися з представниками «Де Візу» за тел. +38 (044) 279-0000
Гарного вам дня!
Долучайся до
команди "De Visu"
Ми переконані, що успіх нашого бізнесу залежить від працівників, тому ми заохочуємо кожного з них до розкриття власного потенціалу та здібностей.

Якщо ви відповідальні, орієнтовані на досягнення високих результатів своєї діяльності та прагнете до постійного розвитку й самовдосконалення, запрошуємо вас приєднатися до нашої команди.

дізнатися більше
112
працівників наразі в усіх філіях "De Visu" Group
Кар'єра