Консалтинг

Чим HR може допомагати бізнесу

Висока конкуренція висуває підвищені вимоги до якості товарів і послуг, сервісу і взаємин із клієнтами. А це означає, що вимоги до HRа повинні формулюватися на основі цілей і завдань бізнесу загалом. Чим HR може бути корисним для компанії?

Насамперед робота HRа – налагоджувати взаємодію й налаштовувати процеси між HR-підрозділом і бізнесом, забезпечувати узгодженість роботи, упроваджувати стратегії.

Також HR допомагає оптимізувати рішення рутинних завдань, пов’язаних із персоналом (добір і найм працівників, робота із залучення, утримання, мотивація, навчання і розвиток, оцінка), автоматизувати процеси.

Сьогодні служба з управління людськими ресурсами здатна долати разом з бізнесом нові й часто складні виклики (вихід на нові ринки, оптимізація функцій, виведення нового продукту/послуги, вихід із кризових ситуацій).

Крім того, ейчар допомагає бізнесу думати на перспективу, створювати нові можливості, працювати на довгострокові цілі бізнесу, формувати стратегію розвитку.

Через реалізацію цих підходів HR-функція створює додану вартість бізнесу.

HR-функція переважно працює із стратегічними завданнями як із фокусом на процес – формує стратегію і плани, веде переговори з внутрішніми замовниками, вибудовує функцію HR під потреби бізнесу, розвиває менеджерів. А також із фокусом на проєкти – діагностує ситуацію, прояснює запит, курирує проєкти.

Інтегруючи всі ролі, HR-функція як бізнес-партнер має забезпечувати компанії успішність, шукати нові шляхи розвитку, орієнтуючись на виконання бізнес-цілей.

HR-функція повинна створювати додаткову вартість для організації, а отже – стати гравцем або драйвером. Вона не може залишитися на позиціях запасного, а має бути в грі.

Наразі функція HR проходить шлях трансформації від відповідального за процес, який охоплює завдання і практики стосовно роботи з людьми, до драйвера, що орієнтований на позитивні зміни та забезпечує успішні результати діяльності компанії.

На тему
Запит прийнято!
Найближчим часом з вами зв’яжеться наш спеціаліст.
Гарного вам дня!
Запит не прийнято.
Ви можете зв'язатися з представниками «Де Візу» за тел. +38 (044) 279-0000
Гарного вам дня!
Долучайся до
команди "De Visu"
Ми переконані, що успіх нашого бізнесу залежить від працівників, тому ми заохочуємо кожного з них до розкриття власного потенціалу та здібностей.

Якщо ви відповідальні, орієнтовані на досягнення високих результатів своєї діяльності та прагнете до постійного розвитку й самовдосконалення, запрошуємо вас приєднатися до нашої команди.

дізнатися більше
112
працівників наразі в усіх філіях "De Visu" Group
Кар'єра