Новини «Де Візу»

«Де Вiзу» потрапила до рейтингу 15 найбільших аудиторських фірм України

Аудиторська фірма «Де Візу» увійшла до переліку 15 найбільших фірм у своєму сегменті за версією BusinessViews. Основним критерієм вибору компанії, яка надає послуги для бізнесу, є її фінансові показники. В основу формування рейтингу покладено нейтральний показник, за яким відсортовано аудиторські фірми, представлені на вітчизняному ринку аудиторських послуг, – дохід. Компанія з найбільшим доходом опинилась на першій сходинці, а з найменшим, відповідно, – на останній. Тому до переліку найбільших аудиторських фірм України увійшли всього 15 компаній, тоді як в Україні їх зареєстровано понад 900.

Основними критеріями для порівняння аудиторських фірм стали дохід компанії та його зміна за рік, кількість сертифікованих аудиторів у штаті та співвідношення прибутків і збитків. До уваги брався дохід не лише від аудиторських послуг, а й від суміжних: консалтингових, аутсорсингових тощо. Для тих компаній, що складаються з кількох юридичних осіб, враховували консолідовані дані.

Більшість компаній, які увійшли до переліку, належать до великих міжнародних професійних мереж, асоціацій та альянсів. Для формування рейтингу було використано дані зі звітів компаній, YouControl, Аудиторської палати України та із публікацій у ЗМІ. Інформація щодо всіх фірм наявна станом на кінець 2018 року. Найсвіжіші дані, датовані 2020 роком, указані щодо кількості аудиторів.

Очолили рейтинг українські представництва «великої четвірки» – Ernst & Young, Deloitte, PWC, KPMG, а замикає п’ятірку лідерів Baker Tilly– представництво однієї із найбільших світових мереж.

«Входження нашої компанії до топ-15 аудиторських фірм разом із українськими представництвами «великої четвірки» цілком очікувана новина, адже щодня ми працюємо над покращенням якості наших послуг, розширюємо їх спектр, намагаємося врахувати всі нюанси діяльності компаній-партнерів, які потребують підтримки. Попри коронакризу «Де Візу» шукає дієві способи допомагати нашим клієнтам, надаючи своєчасну підтримку їхньому бізнесу.

«Де Візу» – це вже не просто назва групи компаній, а й знак якості їх послуг. Ми серед перших, адже не боїмося ставити перед собою складні виклики й долати їх, щоразу покращуючи компетенції і тренуючи професіоналізм. Саме тому нинішню кризу, як і всі попередні, які компанія пройшла за 25 років своєї діяльності, ми розглядаємо як унікальну можливість для розвитку, – переконаний Президент групи компаній «Де Візу» Олександр Бойко.

На тему
Запит прийнято!
Найближчим часом з вами зв’яжеться наш спеціаліст.
Гарного вам дня!
Запит не прийнято.
Ви можете зв'язатися з представниками «Де Візу» за тел. +38 (044) 279-0000
Гарного вам дня!
Долучайся до
команди "De Visu"
Ми переконані, що успіх нашого бізнесу залежить від працівників, тому ми заохочуємо кожного з них до розкриття власного потенціалу та здібностей.

Якщо ви відповідальні, орієнтовані на досягнення високих результатів своєї діяльності та прагнете до постійного розвитку й самовдосконалення, запрошуємо вас приєднатися до нашої команди.

дізнатися більше
112
працівників наразі в усіх філіях "De Visu" Group
Кар'єра