Новини «Де Візу»

«Де Візу» вже 25 років успішно працює на ринку послуг для бізнесу

Цьогоріч «Де Візу» відзначає 25-річчя діяльності. Свій шлях компанія почала з надання аудиторських послуг, ставши ровесницею національного аудиту.

Тримаючи руку на пульсі змін та відповідаючи на вимоги часу і запити клієнтів, поступово перелік послуг розширювався. Це стало поштовхом до створення групи компаній «Де Візу», яка під єдиним брендом, що заслужив довіру клієнтів, почала надавати послуги для бізнесу за чотирма основними напрямами – аудит, оцінка, право, консалтинг.

Інтегруючись у професійну міжнародну спільноту, «Де Візу» стала членом міжнародної професійної асоціації PrimeGlobal, що входить до 30 найбільших аудиторських асоціацій та альянсів за річним доходом за рейтингом Accountancy Age. Цей крок дав змогу «Де Візу» обмінюватися досвідом з представниками понад 90 країн світу, використовувати методики, які довели свою ефективність, і впроваджувати новітні високоефективні практики обслуговування споживачів послуг для бізнесу.

Намагаючись бути ближчою до своїх клієнтів, «Де Візу» відкрила представництва у різних регіонах України і стала першою в Україні національною професійною мережею.

Завдяки високим стандартам якості «Де Візу» рекомендована для співпраці Посольством Сполучених Штатів Америки та Німецько-українською промислово-торговельною палатою (AHK Ukraine).

Група компаній «Де Візу» відповідає кращим світовим стандартам і приділяє увагу корпоративній соціальній відповідальності, забезпечуючи своїм співробітникам безпечні умови праці, справедливу оплату та належні умови для реалізації їх потенціалу.

«Формула успіху «Де Візу» – проста. Ми робимо те, що добре вміємо. За 25 років нашої діяльності ми стали експертами у своїй сфері й заслужили репутацію надійного та націленого на результат партнера. Більшість наших клієнтів повертаються до нас знову і знову. Ми дякуємо за цю довіру і щодня робимо все можливе, аби не втратити її», – каже в. о. Генерального директора групи компаній «Де Візу» Віктор Іващенко.

«Працювати для клієнта із справжніми спеціалістами, слідуючи високій місії бути корисними Україні, – це та парадигма, у якій працює «Де Візу». «Упевнитися в побаченому» – так з латини перекладається «Де Візу». Сьогодні я бачу багато цікавих викликів і професійний та натхненний колектив, тож я впевнений, що наші основні досягнення ще попереду», – додає Президент групи компаній «Де Візу» Олександр Бойко.

На тему
Запит прийнято!
Найближчим часом з вами зв’яжеться наш спеціаліст.
Гарного вам дня!
Запит не прийнято.
Ви можете зв'язатися з представниками «Де Візу» за тел. +38 (044) 279-0000
Гарного вам дня!
Долучайся до
команди "De Visu"
Ми переконані, що успіх нашого бізнесу залежить від працівників, тому ми заохочуємо кожного з них до розкриття власного потенціалу та здібностей.

Якщо ви відповідальні, орієнтовані на досягнення високих результатів своєї діяльності та прагнете до постійного розвитку й самовдосконалення, запрошуємо вас приєднатися до нашої команди.

дізнатися більше
112
працівників наразі в усіх філіях "De Visu" Group
Кар'єра