Новини «Де Візу»

«Де Візу» надає комплекс послуг з трансформації фінансової звітності

Аудиторська фірма «Де Візу» пропонує повний комплекс послуг з трансформації фінансової звітності відповідно до вимог МСФЗ

З  1 січня 2012 року публічні акціонерні товариства відповідно до  Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» та Закону України «Про цінні папери та фондовий ринок» зобов’язані подавати фінансову звітність, складену відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності, та оприлюднювати її до 30 квітня року, що настає за звітним, разом з Аудиторським висновком на власній веб-сторінці та у періодичних виданнях.

Крім того, вони мають звітувати до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку. Відповідальність за неподання звітності встановлена ст. 1642  Кодексу про адміністративні правопорушення України.

Процес переходу на міжнародні стандарти є досить трудомістким і складається з кількох етапів:

  • співставлення облікової політики, розробленою за національними стандартами, з обліковою політикою, складеною відповідно до МСФЗ;
  • отримання вхідних залишків, підтверджених аудиторським висновком, відповідно до МСФЗ на початок року трансформації;
  • перегрупування та перекласифікація статей активів та зобов’язань відповідно до МСФЗ;
  • коригування відповідних статей.

Комплексом послуг, пропонованим «Де Візу», передбачено підготовку та трансформацію фінансової звітності відповідно до МСФЗ; аудит (щоквартальний, річний); розроблення та впровадження облікової політики для подальшого ведення обліку відповідно до МСФЗ підприємством самостійно.

«Маючи досвід роботи з проведення трансформації фінансової звітності, а також будучи однією з 86 аудиторських фірм, що відповідають критеріям для проведення обов’язкового аудиту (відповідно до реєстру Аудиторської палати України на сьогодні на ринку працює 1700 фірм), ми пропонуємо не окремі процедури, а комплекс послуг, пов’язаних з трансформацією.

Такий підхід забезпечує досягнення максимально якісного результату. Таким чином клієнт, що один раз замовить послугу, у подальшому працюватиме на основі МСФЗ  без зовнішньої допомоги», − відзначає Голова правління аудиторської фірми «Де Візу» Олександр Бойко.

На тему
Запит прийнято!
Найближчим часом з вами зв’яжеться наш спеціаліст.
Гарного вам дня!
Запит не прийнято.
Ви можете зв'язатися з представниками «Де Візу» за тел. +38 (044) 279-0000
Гарного вам дня!
Долучайся до
команди "De Visu"
Ми переконані, що успіх нашого бізнесу залежить від працівників, тому ми заохочуємо кожного з них до розкриття власного потенціалу та здібностей.

Якщо ви відповідальні, орієнтовані на досягнення високих результатів своєї діяльності та прагнете до постійного розвитку й самовдосконалення, запрошуємо вас приєднатися до нашої команди.

дізнатися більше
112
працівників наразі в усіх філіях "De Visu" Group
Кар'єра