Новини «Де Візу»

Експерти групи компаній «Де Візу» виступлять на конференції «МСФЗ: практика впровадження та виклики»

Група компаній «Де Візу» разом з ДП «Держзовнішінформ», Палатою аудиторів та бухгалтерів України, Агентством з МСФЗ, Міжнародною академією сертифікації бухгалтерів та аудиторів 30 листопада 2018 року в Києві (парк-готель «Голосієво») проведе практичну конференцію «МСФЗ: практика впровадження та виклики».

Очікується, що в заході візьмуть участь представники Міністерства фінансів України, Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, Державної фіскальної служби України, НКЦПФР, Світового банку, Офісу із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest, а також експерти з МСФЗ, аудитори-практики, податкові консультанти, бухгалтери підприємств, які вже перейшли на Міжнародні стандарти фінансової звітності тощо.

Під час конференції планується зосередити увагу на ключових змінах у законодавстві, що стосуються застосування Міжнародних стандартів фінансової звітності, практичних кроках та рекомендаціях щодо переходу на МСФЗ, а також на ризиках, які супроводжують трансформаційний період.

Крім того, будуть розглянуті типові помилки при переході на МСФЗ та шляхи їх уникнення. Не лишиться поза увагою і податковий аспект переходу. Як відомо, наразі нарахування податку на прибуток підприємств базується на бухгалтерському фінансовому результаті, який формується відповідно до вимог МСФЗ. Тож неправильне ведення обліку за МСФЗ може призвести до помилок у розрахунку податкових зобов'язань і, як наслідок, суттєвих штрафних санкцій за порушення податкового законодавства. Представники офіційних органів та експерти у ході заходу розкажуть, як уникнути таких ситуацій.

Це далеко не повний перелік питань, що будуть розглянуті на конференції. Всі аспекти впровадження МСФЗ з позиції регуляторів, практиків та навіть міжнародних інституцій планується висвітлити та обговорити.

Інформаційним спонсором заходу виступить професійне видання для аудиторів та бухгалтерів «Аудитор України»

Зареєструватися на конференцію можна тут.

«Експерти групи компаній «Де Візу» встигнули накопичити практичний досвід переходу на Міжнародні стандарти фінансової звітності, тож ми радо поділимося своїми знаннями. Зокрема, розповімо про методологію та алгоритми переходу на МСФЗ і практику їх застосування. Серед наших клієнтів є як підприємства, що вже перейшли на МСФЗ, так і ті, які збираються це робити. Наш унікальний практичний досвід допоможе зробити перехід максимально комфортним та ефективним», – каже Заступник генерального директора з питань консалтингу, бухгалтерського обліку та експертиз за МСФЗ, доктор економічних наук, аудитор, партнер групи компаній «Де Візу» Олена Харламова.

На тему
Запит прийнято!
Найближчим часом з вами зв’яжеться наш спеціаліст.
Гарного вам дня!
Запит не прийнято.
Ви можете зв'язатися з представниками «Де Візу» за тел. +38 (044) 279-0000
Гарного вам дня!
Долучайся до
команди "De Visu"
Ми переконані, що успіх нашого бізнесу залежить від працівників, тому ми заохочуємо кожного з них до розкриття власного потенціалу та здібностей.

Якщо ви відповідальні, орієнтовані на досягнення високих результатів своєї діяльності та прагнете до постійного розвитку й самовдосконалення, запрошуємо вас приєднатися до нашої команди.

дізнатися більше
112
працівників наразі в усіх філіях "De Visu" Group
Кар'єра