Новини «Де Візу»

ГК «Де Візу» робить внесок у відновлення економіки через надання послуг для бізнесу

Український бізнес поступово відновлює роботу, але досягти довоєнних обсягів вдається мало кому. Компанії намагаються адаптуватися й пристосуватися до нових воєнних реалій, а тому шукають нові напрями та можливості для роботи.

Група компаній «Де Візу» надає послуги для бізнесу, а тому активно долучилася до відновлення економіки через допомогу представникам учасників вітчизняного ринку у вирішенні стратегічних і поточних завдань.

Фахівці «Де Візу» розуміють свою відповідальність перед клієнтами та партнерами, а тому активно долучаються до підготовки експертних матеріалів, професійних консультацій, вебінарів та консалтингового супроводу бізнесу з питань оподаткування, права та бухгалтерського обліку. Зокрема широким попитом користується експертиза команди у сфері застосування міжнародних стандартів бухгалтерського обліку.

Розуміючи актуальність цього питання, фахівці «Де Візу» постійно стежать за актуальними законодавчими змінами та фаховими новаціями, аби вчасно надати допомогу клієнтам і запобігти виникненню проблемних ситуацій.

Усі зусилля фахівців «Де Візу» спрямовані на якнайшвидше відновлення ділової та бізнес активності якомога більшої кількості вітчизняних компаній, що допомагає тримати економічний фронт. Підприємці зі свого боку роблять для цього все можливе.

Україна має унікальні перспективи, невичерпні можливості та цінні ресурси. Особливо варто згадати кадровий потенціал. Кожен працює на своїй ділянці ринку, у своїй ніші, проте намагається бути ефективним і допомогти втримати макроекономічну стабільність в найбільш кризовий момент.

Олександр Бойко, Президент групи компаній «Де Візу», зауважив:

«Відновлення національної економіки – тривалий і надскладний процес. Це завдання для згуртованої роботи українських компаній. Ми чітко усвідомлюємо це. Тому ГК «Де Візу» допомагає клієнтам і партнерам пережити тривалу кризу усіма доступними засобами, застосовуючи професійну експертизу і перевірені досвідом методи роботи. Що швидше український бізнес відновить свою діяльність і почне планувати свою майбутню роботу, то країна оговтається після завершення війни. Перемога неодмінно буде за нами! Але сьогодні важливо чітко і продумано розподіляти сили і ресурси, а також допомагати одне одному в ці непрості часи».

На тему
Запит прийнято!
Найближчим часом з вами зв’яжеться наш спеціаліст.
Гарного вам дня!
Запит не прийнято.
Ви можете зв'язатися з представниками «Де Візу» за тел. +38 (044) 279-0000
Гарного вам дня!
Долучайся до
команди "De Visu"
Ми переконані, що успіх нашого бізнесу залежить від працівників, тому ми заохочуємо кожного з них до розкриття власного потенціалу та здібностей.

Якщо ви відповідальні, орієнтовані на досягнення високих результатів своєї діяльності та прагнете до постійного розвитку й самовдосконалення, запрошуємо вас приєднатися до нашої команди.

дізнатися більше
112
працівників наразі в усіх філіях "De Visu" Group
Кар'єра