Новини «Де Візу»

Група компаній «Де Візу» активно розвиває новий напрям діяльності

У зв'язку з активним розвитком різних напрямів діяльності до складу групи компаній «Де Візу» увійшла консалтингова фірма з однойменною назвою

Основна мета діяльності консалтингової фірми «Де Візу» – реалізація комплексних рішень для автоматизації бухгалтерського, податкового та управлінського обліку підприємств на базі  програмних продуктів «1С».

З метою якісного обслуговування клієнтів  «Де Візу» стала офіційним партнером фірми «1С» як франчайзі. Це дозволяє не лише пропонувати повний спектр інформаційних продуктів з прайс-листа «1С» за рекомендованими розробником цінами, а й гарантувати кваліфіковану допомогу замовнику. Статус франчайзі зобов'язує мати в штаті атестованих «1С» фахівців.

Важливою запорукою успіху в сфері автоматизації є комплексний підхід до поставлених замовником завдань. Входячи до складу групи, консалтингова фірма «Де Візу» залучає до участі у проектах з автоматизації аудиторів та бухгалтерів. Тісна співпраця фахівців у галузі бухгалтерського обліку й аудиту та програмістів гарантує той результат, на який очікує замовник.

Фахівці консалтингової фірми «Де Візу» сповідують індивідуальний підхід до виконання замовлення

Будь-якому впровадженню передує ретельне дослідження системи обліку, що є на підприємстві, з'ясування потреб замовника та допомога у підборі оптимальної системи.

Спеціалісти встановлюють систему та налаштовують її, навчають користувачів, допомагають, у разі необхідності, у постановці коректного обліку, на першу вимогу замовника проводять необхідні доопрацювання. На постійній основі консалтингова фірма «Де Візу» здійснює інформаційно-технологічне супроводження та необхідне оновлення систем.

Спеціалізуючись на комплексній автоматизації обліку, «Де Візу» також здійснює автоматизацію окремих бізнес-процесів. При цьому послуги, що надаються, проходять контроль якості.

«Входження до складу групи компаній консалтингової фірми «Де Візу», що спеціалізується на автоматизації обліку,  – важливий крок для розвитку нашого бізнесу та задоволення потреб клієнтів. Маючи у складі групи аудиторські фірми, ми зрозуміли, наскільки важливо для наших замовників не лише проведення аудиту чи ведення обліку, а й надання рішень щодо автоматизації. Клієнту незручно працювати з кількома партнерами. Важливо знайти виконавця, який би міг вирішувати завдання комплексно. Якраз таким виконавцем ми і маємо намір бути», – говорить Президент групи компаній «Де Візу» Олександр Бойко.

На тему
Запит прийнято!
Найближчим часом з вами зв’яжеться наш спеціаліст.
Гарного вам дня!
Запит не прийнято.
Ви можете зв'язатися з представниками «Де Візу» за тел. +38 (044) 279-0000
Гарного вам дня!
Долучайся до
команди "De Visu"
Ми переконані, що успіх нашого бізнесу залежить від працівників, тому ми заохочуємо кожного з них до розкриття власного потенціалу та здібностей.

Якщо ви відповідальні, орієнтовані на досягнення високих результатів своєї діяльності та прагнете до постійного розвитку й самовдосконалення, запрошуємо вас приєднатися до нашої команди.

дізнатися більше
112
працівників наразі в усіх філіях "De Visu" Group
Кар'єра