Новини «Де Візу»

Група компаній «Де Візу» налагоджує співпрацю з латвійським бізнесом

У рамках проведення Днів Латвії в Україні в Києві відбувся Україно-Латвійський бізнес-форум

Під час заходу було проведено круглий стіл на тему: «Співпраця України та Латвії в інвестиційній сфері: можливості й виклики». У форумі взяли участь екс-президент Латвії Гунтіс Улманіс, посол Латвії в Україні Аргіта Даудзе та заступник Голови Держінвестпроекту України Ілля Шевляк. Круглий стіл розпочався вітальним словом пана Шевляка, який наголосив на важливості українсько-латвійських ділових відносин.

У ході заходу голова Латвійської делегації, представник Латвійського технологічного центру Інтс Віксна провів презентацію Enterprise Europe – Latvia

Він розповів про механізм, який використовується європейськими підприємствами для виходу на зовнішні ринки, пошуку інвесторів, партнерів і постачальників за кордоном.

За словами заступника Голови Українського фонду підтримки підприємництва, координатора консорціуму EEN-Ukraine Ольги Черніної, на сьогодні Enterprise Europe Network (EEN) є найбільшою європейською мережею для підтримання бізнесу. Так, на одну анкету-заявку, розміщену в мережі EEN в Україні, протягом першого тижня в он-лайні відгукуються від однієї до п’яти компаній з-за кордону, проявляючи інтерес до співпраці.

Представники латвійських компаній мали змогу розповісти своїм українським колегам про здобутки та подальші плани і стратегії розвитку

Українська сторона презентувала інвестиційний потенціал Київської області. Доповідачем виступив Директор Київського обласного центру з інвестицій та розвитку Вадим Коверда. На завершення офіційної частини численні представники бізнесу  з Латвії та України мали нагоду особисто обговорити особливості інвестиційних відносин між країнами.

Учасники заходу переконалися у необхідності подальшого налагодження партнерських відносин між латвійськими та українськими компаніями, співпраці між бізнесом, владою, міжнародними організаціями та фондами.«Напередодні Саміту Східного партнерства зміцнення ділових відносин між Україною та Латвією набуває особливої актуальності. Сьогодні ми як члени міжнародної асоціації бухгалтерів і консультантів PrimeGlobal  налагоджуємо партнерські зв'язки з іноземним бізнесом. Підприємства Латвії відкриті до діалогу. Це прекрасний старт для тісної і продуктивної співпраці»,- говорить Президент групи компаній «Де Візу» Олександр Бойко.

На тему
Запит прийнято!
Найближчим часом з вами зв’яжеться наш спеціаліст.
Гарного вам дня!
Запит не прийнято.
Ви можете зв'язатися з представниками «Де Візу» за тел. +38 (044) 279-0000
Гарного вам дня!
Долучайся до
команди "De Visu"
Ми переконані, що успіх нашого бізнесу залежить від працівників, тому ми заохочуємо кожного з них до розкриття власного потенціалу та здібностей.

Якщо ви відповідальні, орієнтовані на досягнення високих результатів своєї діяльності та прагнете до постійного розвитку й самовдосконалення, запрошуємо вас приєднатися до нашої команди.

дізнатися більше
112
працівників наразі в усіх філіях "De Visu" Group
Кар'єра