Новини «Де Візу»

Група компаній «Де Візу» рекомендує товариствам не зволікати з приведенням установчих документів у відповідність до нових вимог законодавства

Як відомо, 17 червня 2018 року набув чинності Закон України «Про товариства з обмеженою відповідальністю та додатковою відповідальністю», яким запроваджено низку новацій до порядку створення, діяльності та управління ТОВ і ТДВ. Зазначеним Законом також внесено зміни до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» і суттєво оновлено підходи до державної реєстрації дій, пов’язаних зі створенням, функціонуванням і реорганізацією ТОВ і ТДВ.

Оскільки ТОВ є однією з найпоширеніших форм організації бізнесу, зазначені зміни  стосуються значної кількості підприємств України.

Упродовж року з дня набрання чинності Законом ТОВ і ТДВ можуть привести положення своїх статутів у відповідність до нового законодавства та безоплатно зареєструвати такі зміни. Втім, не варто відкладати цю роботу на наступний рік, оскільки з моменту набуття чинності Законом статути ТОВ і ТДВ є легітимними лише в частині, що відповідає Закону України «Про товариства з обмеженою відповідальністю та додатковою відповідальністю».

Група компаній «Де Візу» рекомендує учасникам товариств відповідально підійти до організації процесу переходу на нові правила, розроблення та затвердження нової редакції статуту, в якому слід передбачити всі питання управління товариством задля уникнення можливих конфліктів у майбутньому. Вже сьогодні власникам бізнесу варто визначитись щодо необхідності укладення корпоративного договору, його істотних умов та провести переговори з партнерами по бізнесу.

Окрему увагу товариствам слід звернути на стан формування статутного капіталу та оплати учасниками часток у ньому, оскільки нове законодавство дозволяє виключати з товариства учасника, який прострочив внесення вкладу до статутного капіталу.

Новації в сфері регулювання діяльності ТОВ і ТДВ вплинуть і на роботу фінансової  служби товариства, адже підходи до формування та зміни розміру статутного капіталу товариства, виходу учасників із товариства та відчуження своєї частки кардинально змінюються.

«Група компаній «Де Візу» тримає руку на пульсі всіх новацій законодавства і готова надати кваліфіковану практичну допомогу як самим товариствам, так і їх власникам у непростому процесі переходу ТОВ і ТДВ на нові правила. Компетентні та досвідчені юристи «Де Візу» ретельно опрацюють ключові питання управління товариствами, підготують установчі документи, проконсультують із питань складання корпоративного  договору та проведуть за необхідності всі реєстраційні дії. Це дозволить закласти міцний правовий фундамент для подальшого впевненого розвитку бізнесу, уникнути потенційних корпоративних конфліктів та невиправданих витрат часу внутрішнього персоналу товариств», каже директор департаменту правого забезпечення групи компаній «Де Візу» Вікторія Шерстюк.

На тему
Запит прийнято!
Найближчим часом з вами зв’яжеться наш спеціаліст.
Гарного вам дня!
Запит не прийнято.
Ви можете зв'язатися з представниками «Де Візу» за тел. +38 (044) 279-0000
Гарного вам дня!
Долучайся до
команди "De Visu"
Ми переконані, що успіх нашого бізнесу залежить від працівників, тому ми заохочуємо кожного з них до розкриття власного потенціалу та здібностей.

Якщо ви відповідальні, орієнтовані на досягнення високих результатів своєї діяльності та прагнете до постійного розвитку й самовдосконалення, запрошуємо вас приєднатися до нашої команди.

дізнатися більше
112
працівників наразі в усіх філіях "De Visu" Group
Кар'єра