Новини «Де Візу»

Група компаній «Де Візу» та Київський університет права Національної академії наук України підписали угоду про співпрацю

Група компаній «Де Візу» та Київський університет права Національної академії наук України підписали угоду про співпрацю, домовившись про взаємну партнерську підтримку.

Угодою передбачається проведення сторонами спільних заходів, розроблення та реалізація програм і проектів, спрямованих, передусім, на підтримання талановитої молоді та сприяння її працевлаштуванню.

Група компаній «Де Візу» має усі можливості та ресурси для розвитку молодих спеціалістів. Водночас Київський університет права – провідний навчальний заклад України та єдиний у нашій державі університет, підпорядкований Національній академії наук України, який готує для ринку фахівців з високим професійним рівнем. Отже, союз бізнесу і вищого навчального закладу допоможе групі компаній «Де Візу» залучити в свою професійну команду перспективні молоді кадри, а Київському університету права – допомогти своїм випускникам із працевлаштуванням.

У рамках співпраці, з-поміж іншого, передбачається також проведення спільних науково-дослідних розробок з актуальних питань юриспруденції, що дозволить сторонам бути в авангарді як ринку професійних послуг для бізнесу, так і сучасної правової науки.

«Налагодження партнерських відносин з вищим навчальним закладом, який спеціалізується на підготовці юристів, дуже важливо для нас як для роботодавця. Надання якісних послуг для бізнесу, зокрема юридичних, зобов'язує нас залучати в свою команду спеціалістів високого класу. Це можуть бути як досвідчені фахівці, так і талановита молодь з гарною освітою. «Де Візу» – ідеальне місце роботи для людей дії, цілеспрямованих та рішучих, що розділяють наші корпоративні цінності. Сподіваємося, незабаром наша команда поповниться такими людьми – випускниками Київського університету права», – коментує підписання угоди Президент групи компаній «Де Візу» Олександр Бойко.

На тему
Запит прийнято!
Найближчим часом з вами зв’яжеться наш спеціаліст.
Гарного вам дня!
Запит не прийнято.
Ви можете зв'язатися з представниками «Де Візу» за тел. +38 (044) 279-0000
Гарного вам дня!
Долучайся до
команди "De Visu"
Ми переконані, що успіх нашого бізнесу залежить від працівників, тому ми заохочуємо кожного з них до розкриття власного потенціалу та здібностей.

Якщо ви відповідальні, орієнтовані на досягнення високих результатів своєї діяльності та прагнете до постійного розвитку й самовдосконалення, запрошуємо вас приєднатися до нашої команди.

дізнатися більше
112
працівників наразі в усіх філіях "De Visu" Group
Кар'єра