Новини «Де Візу»

Група компаній «Де Візу» удосконалила підходи до обслуговування клієнтів

У зв’язку з війною фахівці «Де Візу» переглянули підходи до роботи з клієнтами, аби врахувати емоційну вразливість та чутливість всіх стейкхолдерів, а особливо тих соціальних груп, які безпосередньо постраждали від війни.

Саме тому основною ознакою якісної роботи з клієнтами стала емпатія, максимальна доступність послуг, гнучкі умови співпраці та індивідуальний підхід до кожного замовника.

Керівництво «Де Візу» сформувало низку завдань на 2023 рік, які покращать клієнтський сервіс і допоможуть оптимізувати роботу над проєктами:

  • зберегти фаховий персонал, виграти війну за кращі таланти в галузі і залучити їх до роботи в компанії;
  • усунути бар’єри між замовниками та надавачами послуг, максимально спростити взаємодію, зокрема завдяки використанню хмарних сервісів;
  • бути послідовними в мікрорішеннях щодо клієнтського сервісу, при цьому нести позитивні емоції й зберігати вірність принципам професійної та етичної поведінки;
  • впроваджувати кращі світові практики роботи з клієнтами з урахуванням національних особливостей замовників послуг та зовнішніх чинників.

Олександр Бойко, Президент групи компаній «Де Візу», зауважив:

«Війна кинула бізнесу багато викликів, зокрема загострила потребу у зміні підходів до роботи з клієнтами. Простота і доступність повинна бути основою для алгоритмів обслуговування, отримання послуг та комунікації між замовником і виконавцем.

Позитивне враження від співпраці з компанією досягається не лише через комунікацію з членами команди. Зрозумілі вимоги, готовність йти назустріч у вирішенні певних питань, гнучкий графік роботи, зумовлений реаліями воєнного часу, швидке прийняття рішень та доступність інформації про компанію — основні складники позитивної взаємодії між замовником і надавачем послуг. Саме тому для покращення клієнтського сервісу на часі пошук і впровадження найкращих світових практик».

На тему
Запит прийнято!
Найближчим часом з вами зв’яжеться наш спеціаліст.
Гарного вам дня!
Запит не прийнято.
Ви можете зв'язатися з представниками «Де Візу» за тел. +38 (044) 279-0000
Гарного вам дня!
Долучайся до
команди "De Visu"
Ми переконані, що успіх нашого бізнесу залежить від працівників, тому ми заохочуємо кожного з них до розкриття власного потенціалу та здібностей.

Якщо ви відповідальні, орієнтовані на досягнення високих результатів своєї діяльності та прагнете до постійного розвитку й самовдосконалення, запрошуємо вас приєднатися до нашої команди.

дізнатися більше
112
працівників наразі в усіх філіях "De Visu" Group
Кар'єра