Новини «Де Візу»

Обираємо українське: на радіо «Країна ФМ» стартувала рекламна кампанія «Де Візу»

З нагоди свого 25-річчя група компаній «Де Візу» розпочала масштабну рекламну кампанію послуг на радіо. 30 липня 2019 року в ефірі радіостанції «Країна ФМ» з’явився перший рекламний ролик у формі діалогу двох представників, який окреслює основні напрями діяльності групи, акцентує увагу на професійності команди «Де Візу» та підказує, як замовити послуги просто зараз. Такий спосіб подання інформації легко сприймається слухачами та відповідає основним запитам цільової аудиторії.

Радіостанцію для представлення послуг було обрано не випадково. Головним рупором рекламної кампанії стала «Країна ФМ» – 100% україномовне радіо, яке робить свій внесок у розбудову україномовної країни. Політика радіостанції повністю збігається з цінностями «Де Візу», що, зосереджуючись на якості міжнародного рівня, підкреслює національну самобутність в усіх проявах суспільного життя.

Уже чверть століття «Де Візу» допомагає бізнесу й державному сектору впевнено долати виклики, які перед ними постають, утримувати позиції й не сходити з обраного шляху. Широкий спектр послуг представлений в єдиному центрі у серці столиці. З року в рік «Де Візу» підтверджує свою надійність, надаючи послуги компаніям з різних сфер діяльності, що сприяють розвитку національної економіки. Команда кращих фахівців, об’єднана спільним брендом та єдиними корпоративними цінностями, допомагає позбутися передбачуваних бізнес-ризиків та отримати впевненість у завтрашньому дні.

«Реклама на радіо – відмінний спосіб гучно нагадати про себе на всю країну. Водночас формат рекламного ролика, який ми обрали, відповідає концепції позиціонування «Де Візу» як довіреного радника для бізнесу. Впевнена, повний збіг цінностей «Де Візу» й радіостанції «Країна ФМ» резонує у виконання поставлених бізнес-цілей, збільшить аудиторію користувачів послуг та розширить знання про компанію. Ми заявили про себе ще 25 років тому, тож сьогодні кожен працює на підтримання репутації уже відомого бренду, у портфоліо якого сотні успішних проєктів», – коментує директор департаменту корпоративних комунікацій групи компаній «Де Візу» Ірина Кацал.

На тему
Запит прийнято!
Найближчим часом з вами зв’яжеться наш спеціаліст.
Гарного вам дня!
Запит не прийнято.
Ви можете зв'язатися з представниками «Де Візу» за тел. +38 (044) 279-0000
Гарного вам дня!
Долучайся до
команди "De Visu"
Ми переконані, що успіх нашого бізнесу залежить від працівників, тому ми заохочуємо кожного з них до розкриття власного потенціалу та здібностей.

Якщо ви відповідальні, орієнтовані на досягнення високих результатів своєї діяльності та прагнете до постійного розвитку й самовдосконалення, запрошуємо вас приєднатися до нашої команди.

дізнатися більше
112
працівників наразі в усіх філіях "De Visu" Group
Кар'єра