Новини «Де Візу»

Очільницю оціночної фірми «Де Візу» включено до реєстру оцінювачів Європейської групи асоціацій оцінювачів (TEGoVA)

Директора ТОВ «Оціночна фірма «Де Візу» Світлану Кобилинську включено до реєстру оцінювачів Європейської групи асоціацій оцінювачів (The European Group of Valuers’ Associations, TEGoVA).

1 грудня 2019 року очільниці оціночної фірми було присвоєно статус «Визнаний Європейський оцінювач – REV», що є гарантом високого рівня кваліфікації оцінювача, який у своїй роботі керується сучасними практиками та європейськими стандартами.

TEGoVA є провідною європейською некомерційною організацією, яка об’єднує 61 національну оціночну асоціацію із 33 країн і представляє інтереси понад 70 тисяч оцінювачів у Європі, що займаються приватною практикою або працюють у компаніях приватного і публічного сектора, інвестиційних фондах, банках і урядових агентствах. Європейська група асоціацій оцінювачів є загальноєвропейським об’єднанням професійних організацій, що працюють за єдиними стандартами, дотримуються етичних норм і рівня якості послуг, що надаються на ринку оцінки нерухомості.

Ведення бізнесу передбачає безліч бізнес-операцій, що не можливо без залучення фахових оцінювачів. Незалежна оцінка дає змогу клієнтам отримувати об’єктивну інформацію щодо вартості об’єкта оцінки та використовувати її для різних цілей під час прийняття управлінських рішень. Експертна оцінка важлива для проведення аудиту, трансформації, моделювання нової структури бізнесу, реструктуризації, операцій з нерухомістю та виконання інших завдань.

Оцінювачі «Де Візу» неодноразово надавали професійні послуги з оцінки для цілей інвестиційної та управлінської діяльності в різних сферах бізнесу. Надаючи послуги з оцінки, фахівці «Де Візу» мають перевагу перед іншими учасниками ринку, адже володіють не лише експертними знаннями та досвідом, а й завжди працюють в команді з фінансовими аналітиками, галузевими експертами, фахівцями з МСФЗ, аудиторами та бухгалтерами-експертами групи компаній «Де Візу», що дає змогу гарантувати точні результати оцінки, а також комплексне вирішення будь-яких питань.

«Статус REV є ознакою переваги у сфері оцінки нерухомості і «знаком якості» надаваних послуг фірми, у якій працює відповідний фахівець, а також демонструє міжнародним і місцевим клієнтам високий кваліфікаційний рівень оцінювача. Я пишаюся тим, що оціночна фірма «Де Візу» увійшла до когорти фірм, які можуть гідно конкурувати на ринку послуг для бізнесу завдяки кваліфікованим оцінювачам, рівень знань і професіоналізму яких відповідає світовому й кращим світовим практикам», зауважив Президент групи компаній «Де Візу» Олександр Бойко.

На тему
Запит прийнято!
Найближчим часом з вами зв’яжеться наш спеціаліст.
Гарного вам дня!
Запит не прийнято.
Ви можете зв'язатися з представниками «Де Візу» за тел. +38 (044) 279-0000
Гарного вам дня!
Долучайся до
команди "De Visu"
Ми переконані, що успіх нашого бізнесу залежить від працівників, тому ми заохочуємо кожного з них до розкриття власного потенціалу та здібностей.

Якщо ви відповідальні, орієнтовані на досягнення високих результатів своєї діяльності та прагнете до постійного розвитку й самовдосконалення, запрошуємо вас приєднатися до нашої команди.

дізнатися більше
112
працівників наразі в усіх філіях "De Visu" Group
Кар'єра