Новини «Де Візу»

Партнер групи компаній «Де Візу» Асоціація консалтингових фірм стала членом Федерації роботодавців України

22 листопада 2012 року на Засіданні Президії Ради Федерації роботодавців України було прийнято рішення про включення Асоціації консалтингових фірм до складу повноправних членів Федерації.

Федерація роботодавців України (ФРУ) є всеукраїнською організацією, яка представляє інтереси роботодавців в економічних та соціально-трудових відносинах з владою та профспілками на національному рівні.

Сьогодні до складу ФРУ входить 70 галузевих і територіальних об’єднань, що презентують найпотужніші сектори економіки України. Зокрема, машинобудування, металургія, агропромисловий комплекс, хімічне виробництво, ПЕК, будівництво, легка та харчова промисловість, сфера послуг, у тому числі консалтингових.

Федерація роботодавців України співпрацює з владою, проводить активну регіональну політику, сприяє зміцненню відносин між представниками ділової еліти, розвиває соціальне партнерство та забезпечує інтеграцію українського бізнесу у світову економіку.

Членство у ФРУ набувається за умови дотримання низки суворих вимог. Претендуючи на членство у Федерації роботодавців України, компанія повинна мати розгалужену структуру представництв, які розповсюджуються більш ніж на половину адміністративно-територіальних одиниць України або ж володіти значною часткою в обсязі реалізації конкретного сектору ринку.

«Вступ до Федерації роботодавців України – надзвичайно важливий крок для подальшого розвитку Асоціації консалтингових фірм. Як представники ринку консалтингових послуг ми маємо намір спільно з Федерацією об’єднувати зусилля для удосконалення вітчизняного бізнес-середовища, покращання умов роботи представників ринку консультаційних послуг, а також збереження рівноваги інтересів бізнесу, влади та суспільства», − говорить президент Асоціації консалтингових фірм Олександр Бойко.

На тему
Запит прийнято!
Найближчим часом з вами зв’яжеться наш спеціаліст.
Гарного вам дня!
Запит не прийнято.
Ви можете зв'язатися з представниками «Де Візу» за тел. +38 (044) 279-0000
Гарного вам дня!
Долучайся до
команди "De Visu"
Ми переконані, що успіх нашого бізнесу залежить від працівників, тому ми заохочуємо кожного з них до розкриття власного потенціалу та здібностей.

Якщо ви відповідальні, орієнтовані на досягнення високих результатів своєї діяльності та прагнете до постійного розвитку й самовдосконалення, запрошуємо вас приєднатися до нашої команди.

дізнатися більше
112
працівників наразі в усіх філіях "De Visu" Group
Кар'єра