Новини «Де Візу»

PR-напрям групи компаній «Де Візу» розробив пакет антикризового реагування для бізнесу в умовах карантину

Останнім часом компанії працювали на швидке зростання, не приділяючи належної уваги контролю витрат, правильності та ефективності бізнесу. Такі були реалії ринку. Зараз все зовсім по-іншому, і бізнес вимагає часом докорінної трансформації. Нова безконтактна реальність вимагає швидких рішень, максимальної гнучкості та удосконалення комунікацій.

Наразі багато компаній в Україні зіткнулися з однаковою проблемою: їхня корпоративна бізнес-модель, яка була орієнтована на постійно зростаючий ринок і протягом багатьох років приносила прибуток, виявилася абсолютно неготовою працювати в умовах кризи, спричиненої пандемією коронавірусу.

Для виправлення ситуації недостатньо просто зменшити поточні витрати або перевести роботу в режим економії. Зарадити в цьому можуть тільки кардинальні зміни на рівні бізнес-моделі та вчасні антикризові превентативні заходи для підтримання бізнесу. Саме тому PR-напрям групи компаній «Де Візу» розробив пакет антикризового реагування в умовах карантину.

До «карантинного PR-пакету» входить:

  • підтримання лояльності і довіри клієнтів;
  • участь у соціальних проєктах, пов’язаних з подоланням кризових ситуацій, спричинених карантином і поширенням COVID-19;
  • контроль усіх видів комунікації щодо дотичності до теми коронавірусу та корекція повідомлень відповідно до можливих ризиків;
  • активна робота з персоналом щодо комунікації з цільовою аудиторією в нових умовах діяльності;
  • зосередження зусиль на роботі над онлайн-контентом;
  • забезпечення безпеки бренду в рекламному полі;
  • застосування багатоканальної комунікації з усіма стейкхолдерами щодо переорієнтації бізнесу до роботи в нових умовах.

«Щоб вистояти в умовах тривалої кризи, компаніям потрібно швидко оцінювати ситуацію і розробляти відповідні заходи на основі простих принципів. Усі виклики, що постають перед бізнесом, повинні вирішуватися оперативно, творчо, але при цьому дисципліновано. Для цього потрібна допомога фахівців, які б могли координувати роботу персоналу і допомогти компанії пристосовуватися до нових реалій, що змінюються мало не щогодини. Порушення комунікації всередині чи поза компанією, а також втрата клієнтів і людських ресурсів неприпустима»,переконаний Президент групи компаній «Де Візу» Олександр Бойко.

На тему
Запит прийнято!
Найближчим часом з вами зв’яжеться наш спеціаліст.
Гарного вам дня!
Запит не прийнято.
Ви можете зв'язатися з представниками «Де Візу» за тел. +38 (044) 279-0000
Гарного вам дня!
Долучайся до
команди "De Visu"
Ми переконані, що успіх нашого бізнесу залежить від працівників, тому ми заохочуємо кожного з них до розкриття власного потенціалу та здібностей.

Якщо ви відповідальні, орієнтовані на досягнення високих результатів своєї діяльності та прагнете до постійного розвитку й самовдосконалення, запрошуємо вас приєднатися до нашої команди.

дізнатися більше
112
працівників наразі в усіх філіях "De Visu" Group
Кар'єра