Новини «Де Візу»

Представники групи компаній «Де Візу» виступили на конференції з МСФЗ

30 листопада в Києві у конференц-залі парк-готелю «Голосієво» пройшла практична конференція «Міжнародні стандарти фінансової звітності: практика впровадження та виклики», організована «Де Візу» разом з ДП «Держзовнішінформ».


Захід був поділений на три тематичні сесії, що дало змогу розглянути всі аспекти впровадження МСФЗ в Україні.

Перша сесія конференції була присвячена новелам законодавства та викликам у сфері обов'язкового застосування МСФЗ. Слово дали регуляторам, державним відомствам і установам, а також міжнародним організаціям.

Друга тематична сесія стосувалася методології та алгоритму переходу на МСФЗ і стала її справжньою квінтесенцією. Модератор заходу – визнаний експерт із МСФЗ, партнер групи компаній «Де Візу» – Олена Харламова очолила цей блок та виступила із практичною доповіддю. Вона акцентувала увагу керівників та очільників фінансових служб компаній, що переходять на МСФЗ, на ключових кроках переходу та дала рекомендації щодо переходу на нові стандарти та складання МСФЗ-звітності.

Практика застосування МСФЗ стала основою третьої тематичної частини конференції. Своїм досвідом переходу на МСФЗ поділилися представники великих державних підприємств. У рамках третьої сесії поговорили і про МСФЗ у контексті податкової оптимізації.

Не оминули увагою і питання справедливої вартості активів, що є передумовою якісної трансформації та переходу на МСФЗ

З такою доповіддю виступив сертифікований оцінювач, директор Оціночної фірми «Де Візу» Андрій Боголюк.IMG 6026

Чи можливо автоматизувати процес трансформації фінансової звітності? Зважаючи на можливості новітніх технологій, це здається абсолютно реальним. На конференції розповіли про потенціал спеціалізованого програмного забезпечення, що дозволяє в рази заощадити час на трансформацію, втім не позбавляє необхідності висловлення професійного судження експертами.

Підсумувала захід його модератор Олена Харламова

Вона застерегла учасників від можливих помилок, пов'язаних із переходом на МСФЗ, дала експертні поради, як зробити такий перехід максимально комфортним та коректним і побажала всім не втрачати оптимізму на цьому непростому шляху.

«Широке впровадження МСФЗ сприятиме позитивному іміджу України серед світових інвесторів, додасть українському бізнесу впевненості та сприятиме його більшій прозорості, незважаючи на ті буремні часи, які наша країна переживає сьогодні. Дуже радий, що захід вдався і його учасники отримали корисну та цікаву інформацію», – каже Президент групи компаній «Де Візу» Олександр Бойко.компаній «Де Візу» Олександр Бойко.

На тему
Запит прийнято!
Найближчим часом з вами зв’яжеться наш спеціаліст.
Гарного вам дня!
Запит не прийнято.
Ви можете зв'язатися з представниками «Де Візу» за тел. +38 (044) 279-0000
Гарного вам дня!
Долучайся до
команди "De Visu"
Ми переконані, що успіх нашого бізнесу залежить від працівників, тому ми заохочуємо кожного з них до розкриття власного потенціалу та здібностей.

Якщо ви відповідальні, орієнтовані на досягнення високих результатів своєї діяльності та прагнете до постійного розвитку й самовдосконалення, запрошуємо вас приєднатися до нашої команди.

дізнатися більше
112
працівників наразі в усіх філіях "De Visu" Group
Кар'єра