Новини «Де Візу»

PrimeGlobal, членом якої є група компаній «Де Візу», визначила цілі на 2020 рік

Група компаній «Де Візу» з 2012 року є членом міжнародної професійної організації PrimeGlobal. Членство у PrimeGlobal – одній із 30 найбільших аудиторських асоціацій та альянсів за рейтингом Accountancy Age – дає змогу «Де Візу» обмінюватися досвідом з експертами понад 90 країн світу, використовувати методики, які довели свою ефективність, і впроваджувати новітні високоякісні підходи до обслуговування клієнтів.

Нещодавно Генеральний директор PrimeGlobal Стівен Хіткот (Stephen Heathcote) в інтерв’ю Inside Public Accounting окреслив амбітні цілі PrimeGlobal на 2020 рік, а також проаналізував сучасний стан асоціації. На чому він зосередив увагу?

Очільник PrimeGlobal повідомив, що цьогоріч асоціація шукатиме золоту середину між потребами великих і малих фірм, спеціалістів вузького та широкого профілю, а також фірм-представників різних країн і континентів.

Стівен Хіткот зазначив, що потреби фірм-членів різняться. Так, північноамериканські компанії фокусують увагу на навчанні та розвитку персоналу, представники Азіатсько-Тихоокеанського регіону та Латинської Америки більше зацікавлені в популяризації бренду PrimeGlobal, а європейські фірми за допомогою членства в асоціації бажають отримати більше можливостей для бізнесу та розширення кількості міжнародних проєктів. Асоціація працюватиме над задоволенням цих потреб, аби фірми-члени лишалися лідерами ринку в тих країнах, де вони працюють.

«Мислити глобально – діяти на місцях» – не просто слоган асоціації. Це філософія, закладена в основу роботи PrimeGlobal, яка транслюється на всіх рівнях – від управлінської команди асоціації до фірм-членів.

Фірми з різних країн та континентів будуть взаємодіяти ще більш активно. Асоціація пропонуватиме безліч різноманітних способів та шляхів такої співпраці.

Також PrimeGlobal ознайомлюватиме своїх членів із професійними новинками. Зокрема, найближчим часом члени асоціації дізнаються про MindBridge Ai – програмний продукт для аудиту, в основу якого закладена технологія штучного інтелекту. Плануються масштабні презентації програмного забезпечення для управління запасами – Intuit, QuickBooks, TurboTax і Thomson Reuters – новітніх рішень, що дадуть змогу проводити маркетингові дослідження, вести податкову та бухгалтерську звітність.

PrimeGlobal буде використовувати можливості сучасних технологій. Скажімо, традиційні конференції поєднуватимуться з онлайн-сесіями. На світовій конференції PrimeGlobal у Римі асоціація експериментувала з Braindate, яка здійснювала цифровий зв’язок усіх учасників – і фізично присутніх на заході, і тих, хто слідкував за ним у режимі онлайн.

Посилення технічної обізнаності фірм-членів, можливість продуктивно використовувати в роботі потенціал новітніх технологій, розвиток талантів, збільшення представництва жінок на керівних посадах, продуктивне партнерство та розвиток лідерських навиків – пріоритети діяльності PrimeGlobal у 2020 році.

«Невдовзі ми презентуємо нашим фірмам-членам довгостроковий план розвитку, який допоможе і нам, і їм переосмислити своє майбутнє. Світ змінюється, тож ми повинні трансформуватися разом з ним. Наша мета – комплексна підтримка фірм-членів та надання їм можливостей для безперервного удосконалення і зростання»,наголосив Генеральний директор PrimeGlobal Стівен Хіткот.

«Працюючи 25 років на ринку професійних послуг для бізнесу, вісім років тому ми вирішили долучитися до міжнародної професійної асоціації PrimeGlobal. Цей крок дав нам змогу розвивати міжнародну корпоративну культуру всередині групи компаній, долучатися до міжнародних проєктів, постійно удосконалювати знання та навики наших команд, які отримали можливість переймати досвід наших колег із шести континентів світу. Йдемо далі разом», сказав Президент групи компаній «Де Візу» Олександр Бойко.

На тему
Запит прийнято!
Найближчим часом з вами зв’яжеться наш спеціаліст.
Гарного вам дня!
Запит не прийнято.
Ви можете зв'язатися з представниками «Де Візу» за тел. +38 (044) 279-0000
Гарного вам дня!
Долучайся до
команди "De Visu"
Ми переконані, що успіх нашого бізнесу залежить від працівників, тому ми заохочуємо кожного з них до розкриття власного потенціалу та здібностей.

Якщо ви відповідальні, орієнтовані на досягнення високих результатів своєї діяльності та прагнете до постійного розвитку й самовдосконалення, запрошуємо вас приєднатися до нашої команди.

дізнатися більше
112
працівників наразі в усіх філіях "De Visu" Group
Кар'єра