Право

Як отримати ліцензію на право оптової торгівлі пальним

Суб’єкти господарювання (у тому числі іноземні суб’єкти господарювання, які діють через свої зареєстровані постійні представництва) отримують ліцензії на право оптової торгівлі пальним на кожне місце оптової торгівлі ним, а за відсутності таких місць – одну ліцензію на право оптової торгівлі пальним за місцезнаходженням суб’єкта господарювання (у тому числі іноземного суб’єкта господарювання, який діє через своє зареєстроване постійне представництво) або місцезнаходженням постійного представництва. Як отримати таку ліцензію – далі.

Ліцензії на право оптової торгівлі пальним видаються терміном на п’ять років. Плата за ліцензію на оптову торгівлю пальним за відсутності місць оптової торгівлі пальним здійснюється до місцевого бюджету за місцем реєстрації суб’єкта господарювання.

Звертаємо увагу, що інформацію щодо отримання адміністративної послуги «Видача ліцензії на право оптової торгівлі пальним» можна переглянути за посиланням: https://kyiv.tax.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu/ (номер адміністративної послуги – 31).

Зокрема, за зазначеним посиланням можна дізнатися про:

  • перелік документів, необхідних для отримання ліцензії на право оптової торгівлі пальним, а також вимоги до них;
  • порядок та спосіб подання таких документів;
  • розмір та порядок внесення плати за ліцензію;
  • терміни видачі ліцензії тощо.

Слід нагадати, що отримання ліцензії на право оптової торгівлі пальним здійснюється відповідно до ст. 15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального» від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР (зі змінами та доповненнями).

На тему
Запит прийнято!
Найближчим часом з вами зв’яжеться наш спеціаліст.
Гарного вам дня!
Запит не прийнято.
Ви можете зв'язатися з представниками «Де Візу» за тел. +38 (044) 279-0000
Гарного вам дня!
Долучайся до
команди "De Visu"
Ми переконані, що успіх нашого бізнесу залежить від працівників, тому ми заохочуємо кожного з них до розкриття власного потенціалу та здібностей.

Якщо ви відповідальні, орієнтовані на досягнення високих результатів своєї діяльності та прагнете до постійного розвитку й самовдосконалення, запрошуємо вас приєднатися до нашої команди.

дізнатися більше
112
працівників наразі в усіх філіях "De Visu" Group
Кар'єра