Податки

Коли застосовується нульова ставка ПДВ

Відповідно до ст. 195 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) за нульовою ставкою оподатковуються деякі операції. Які саме – далі.

Отже, за нульовою ставкою оподатковуються операції:

1) вивезення товарів за межі митної території України у митному режимі: експорту; реекспорту, якщо товари поміщені в такий режим відповідно до пунктів 3 (щодо товарів у вигляді продуктів їх переробки) та 5 частини першої ст. 86 Митного кодексу України; безмитної торгівлі; вільної митної зони.

Товари вважаються вивезеними за межі митної території України, якщо таке вивезення підтверджене в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, митною декларацією, оформленою відповідно до вимог Митного кодексу України;

2) постачання товарів: для заправки або забезпечення морських та повітряних суден, космічних кораблів, космічних ракетних носіїв або супутників Землі, наземного військового транспорту чи іншого спеціального контингенту Збройних Сил України; магазинами безмитної торгівлі;

3) постачання таких послуг: міжнародні перевезення пасажирів і багажу та вантажів залізничним, автомобільним, морським і річковим та авіаційним транспортом; послуги, що передбачають роботи з рухомим майном; послуги з обслуговування повітряних суден, що виконують міжнародні рейси.

Звертаємо увагу, що згідно з п. 195.2 ст. 195 ПКУ в разі, якщо операції з постачання товарів звільнено від оподаткування на митній території України відповідно до положень розд. V ПКУ, до операцій з експорту таких товарів застосовується нульова ставка.

На тему
Запит прийнято!
Найближчим часом з вами зв’яжеться наш спеціаліст.
Гарного вам дня!
Запит не прийнято.
Ви можете зв'язатися з представниками «Де Візу» за тел. +38 (044) 279-0000
Гарного вам дня!
Долучайся до
команди "De Visu"
Ми переконані, що успіх нашого бізнесу залежить від працівників, тому ми заохочуємо кожного з них до розкриття власного потенціалу та здібностей.

Якщо ви відповідальні, орієнтовані на досягнення високих результатів своєї діяльності та прагнете до постійного розвитку й самовдосконалення, запрошуємо вас приєднатися до нашої команди.

дізнатися більше
112
працівників наразі в усіх філіях "De Visu" Group
Кар'єра