Податки

Платники єдиного податку четвертої групи можуть відмовитися від застосування спрощеної системи оподаткування

Платники єдиного податку четвертої групи можуть самостійно відмовитися від спрощеної системи оподаткування або перейти на застосування ставки єдиного податку, визначеної для платників єдиного податку іншої групи. Що для цього потрібно – далі.

Платники єдиного податку четвертої групи можуть самостійно відмовитися від спрощеної системи оподаткування або перейти на застосування ставки єдиного податку, визначеної для платників єдиного податку іншої групи. Це можна зробити з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) кварталом, у якому подано відповідну заяву, у порядку згідно з п. 298.2 ст. 298 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) за умови сплати податку за поточний рік у розмірі, що розраховується на основі 25% річної суми податку за кожний квартал, протягом якого платник перебував на четвертій групі платників єдиного податку. Така можливість передбачена пп. 298.8.7 п. 298.8 ст. 298 ПКУ.

Заява про відмову від спрощеної системи оподаткування подається суб’єктом господарювання до контролюючого органу не пізніше ніж за 10 календарних днів до початку нового календарного кварталу (року) (пп. 298.2.1 п. 298.2 ст. 298 ПКУ).

Слід пам’ятати, що повторно сільськогосподарський товаровиробник може бути включений до четвертої групи платників єдиного податку не раніше ніж через два календарних роки після його переходу на застосування ставки єдиного податку, визначеної для платників єдиного податку іншої групи, або анулювання його попередньої реєстрації платником єдиного податку четвертої групи (пп. 298.8.7 п. 298.8 ст. 298 ПКУ).

Норми пп. 298.8.7 п. 298.8 ст. 298 ПКУ не застосовуються в разі анулювання реєстрації платником єдиного податку четвертої групи юридичної особи за ініціативою контролюючого органу.

На тему
Запит прийнято!
Найближчим часом з вами зв’яжеться наш спеціаліст.
Гарного вам дня!
Запит не прийнято.
Ви можете зв'язатися з представниками «Де Візу» за тел. +38 (044) 279-0000
Гарного вам дня!
Долучайся до
команди "De Visu"
Ми переконані, що успіх нашого бізнесу залежить від працівників, тому ми заохочуємо кожного з них до розкриття власного потенціалу та здібностей.

Якщо ви відповідальні, орієнтовані на досягнення високих результатів своєї діяльності та прагнете до постійного розвитку й самовдосконалення, запрошуємо вас приєднатися до нашої команди.

дізнатися більше
112
працівників наразі в усіх філіях "De Visu" Group
Кар'єра