Податки

Як уточнити реквізит «Призначення платежу» розрахункового документа, якщо було допущено помилку

Платник сплатив кошти на єдиний рахунок, проте здійснив помилку в реквізиті «Призначення платежу» розрахункового документа. Як виправити ситуацію й уникнути санкцій?

Як виправити помилку

Платник, який сплатив кошти на єдиний рахунок та здійснив помилку у реквізиті «Призначення платежу» розрахункового документа, повинен не пізніше наступного робочого дня після отримання від податкової через Електронний кабінет «Повідомлення про помилки в «Призначення платежу» платіжного документа на сплату коштів на єдиний рахунок» визначати належність платежу відповідному одержувачу за формою J/F1307301.

У разі успішного прийняття органом ДПСУ документа за формою J/F1307301 платник отримує квитанцію № 2.

Якщо платник податків протягом зазначеного строку не надіслав до податкової документ за формою J/F1307301, інформація з розрахункового документа вважається інформацією без визначення належності платежу відповідному одержувачу і суми такого платежу включаються ДПСУ до реєстру платежів з єдиного рахунка відповідно до окремого платника у складі зведеного реєстру платежів з єдиного рахунка з урахуванням черговості сплати, визначеної Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Покроковий алгоритм

Для уточнення платником реквізиту «Призначення платежу» розрахункового документа на переказ коштів на єдиний рахунок в ІТС «Електронний кабінет» необхідно здійснити такі дії.

Крок 1

Увійти до приватної частини Електронного кабінету за посиланням https://cabinet.tax.gov.ua.

Вибрати у вкладці «Вхідні/Вихідні документи» документ «Повідомлення про помилки в «Призначенні платежу» платіжного документа на сплату коштів на єдиний рахунок» за формою J/F1407201.

Увійти у вкладку «Єдиний рахунок»/«Журнал повідомлень про помилки в «Призначенні платежу» платіжного документа на сплату коштів на єдиний рахунок».

Крок 2

Заповнити документ «Уточнення даних «Призначення платежу» платіжного документа на сплату коштів на єдиний рахунок» за формою J/F1307301 шляхом зазначення належності платежу відповідному одержувачу не пізніше наступного робочого дня після отримання «Повідомлення про помилки в «Призначенні платежу» платіжного документа на сплату коштів на єдиний рахунок» за формою J/F1407201.

Крок 3

Підписати документ «Уточнення даних «Призначення платежу» платіжного документа на сплату коштів на єдиний рахунок» за формою J/F1307301 та відправити до ДПСУ.

Крок 4

Отримати квитанцію № 2 до документа «Уточнення даних «Призначення платежу» платіжного документа на сплату коштів на єдиний рахунок» за формою J/F1307301 з результатом оброблення про його успішне прийняття ДПСУ.

На тему
Запит прийнято!
Найближчим часом з вами зв’яжеться наш спеціаліст.
Гарного вам дня!
Запит не прийнято.
Ви можете зв'язатися з представниками «Де Візу» за тел. +38 (044) 279-0000
Гарного вам дня!
Долучайся до
команди "De Visu"
Ми переконані, що успіх нашого бізнесу залежить від працівників, тому ми заохочуємо кожного з них до розкриття власного потенціалу та здібностей.

Якщо ви відповідальні, орієнтовані на досягнення високих результатів своєї діяльності та прагнете до постійного розвитку й самовдосконалення, запрошуємо вас приєднатися до нашої команди.

дізнатися більше
112
працівників наразі в усіх філіях "De Visu" Group
Кар'єра